Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā Jauno gadu sagaidīs Rožu laukumā ar Dona koncertu

Gadu mijas pasākums 31. decembrī notiks pie Liepājas galvenās egles Rožu laukumā. Īpašais svētku notikums būs populārā mūziķa un dziesmu autora Dona koncerts. Jaunā gada atnākšanas mirkli īpašu darīs spoži un muzikāli gaismas efekti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēl pirms pulcēties Rožu laukumā un kopīgi sagaidīt gadu mijas brīdi 31. decembra vakarā, Sv.Trīsvienības baznīcā pulksten 22 uz gada nogales koncertu ziemas skaņās un sajūtās aicinās mūziķi Igo un Jānis Strazds. Koncertā skanēs sirsnīgas dziesmas no IGO repertuāra ziemas nakts noskaņās. Vecgada koncerta skaņdarbi izvēlēti tā, lai klausītājos raisītu īpašas sajūtas, ļautu atdzīvoties skaistām atmiņām un atdzimt cerībai. Mūziķi aicinās skaņdarbos sadzirdēt un ieraudzīt kā plaukst leduszieds, vēsta LPPI “Kultūras pārvalde” projektu vadītāja Ieva Puka.

Pulksten 23 liepājnieki un pilsētas viesi aicināti pulcēties Rožu laukumā, lai pavadītu 2022. un sagaidītu 2023. gadu kopā ar mūziķi Donu. Mākslinieks ir viens no klausītāju iemīļotākajiem mūsdienu dziesmu autoriem un izpildītājiem Latvijā, izdevis astoņus soloalbumus un viņam pieder vairākas muzikālās godalgas. Koncerta programma tiks veidota tieši šim notikumam un ietvers zināmākās un iemīļotākās mūziķa dziesmas.

Līdz ar 2023. gada iestāšanos, 1. janvārī svētku skatuvi pārņems radio ētera personība DJ Magnuss Eriņš, aicinot uz kopīgu jautru izdejošanos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai arī 2023. gadu Liepājā sagaidīs bez tradicionālā salūta, esot vienoti ar ukraiņu tautu cīņā pret agresoru, gadu mijas mirkli neaizmirstamu un īpašu darīs dažādi muzikāli un spoži gaismu efekti uz svētku skatuves.

Jaungada nakts pasākums ierasti pulcēs daudz cilvēku, tāpēc pasākuma organizatori un sabiedrības drošību un veselību sargājošie dienesti aicina uz pasākumu neņemt līdzi pirotehniku un neizmantot to pūlī vai tā tuvumā. Šāda rīcība var apdraudēt pašu un apkārtējo drošību, kā arī pirotehnikas patvaļīga izmantošana ir sodāma rīcība. Lai novērstu nelaimes gadījumus, sabiedrības kārtības un drošības noteikumu ievērošanai svētku naktī tiks pievērsta pastiprināta uzmanību.

Lai iedzīvotāji ērti nokļūtu pasākumu vietā no dažādiem pilsētas mikrorajoniem, kā arī tā noslēgumā atgrieztos savos mājokļos, plānots organizēt papildu sabiedriskā transporta reisus. Pasākuma gatavošanās periodā un norises laikā jārēķinās arī ar autotransporta kustības un apstāšanās ierobežojumiem pilsētas centrā.

Foto – LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.