Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā Jūras ielā slēgs satiksmi

Liepājā laika periodā no 20. maija līdz 23. jūnijam tiks slēgta satiksme ar secīgām satiksmes organizācijas izmaiņām Jūras ielā, posmā no Friča Brīvzemnieka ielas līdz Tramvaja tiltam, kā arī satiksmes rotācijas aplī. Būvdarbu laikā būvnieki atjaunos ielas asfalta seguma virskārtu, nomainīs bojātās betona apmales un aku lūkas, kā arī uzklās horizontālo ceļu apzīmējumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai iespējami mazāk ietekmētu satiksmes plūsmu, darbi notiks pa kārtām, uz vienu nedēļu slēdzot atsevišķas Jūras ielas daļas, kā arī būvdarbus pēc iespējas veicot diennakts tumšajā laikā, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

Liepājas pašvaldība aicina autovadītājus sekot līdzi izvietotajām ceļu satiksmes zīmēm, apzīmējumiem un norādēm!

Būvdarbi notiks četrās kārtās:
• 1. kārta – no pirmdienas, 20. maija, tiks slēgta satiksme Jūras ielā, posmā no rotācijas apļa pie koncertzāles “Lielais dzintars” līdz F. Brīvzemnieka ielai abos braukšanas virzienos. Apbraukšanas ceļš vedīs pa Radio – Pasta – Graudu ielu. Šie ierobežojumi ceļa posmā paredzēti līdz 27. maijam;
• 2. kārta – no 28. maija līdz 4. jūnijam Jūras ielā tiks slēgta viena brauktuves josla virzienā no Tramvaja tilta līdz rotācijas aplim pie koncertzāles “Lielais dzintars”. Ierobežojumu apbraukšana pa Lielo – Radio ielu;
• 3. kārta – no 5. līdz 12. jūnijam Jūras ielā tiks slēgts otra braukšanas josla –virzienā no rotācijas apļa līdz Tramvaja tiltam. Apbraukšana pa Graudu – Lielo ielu.
• 4. kārta – laikā no 13. līdz 22. jūnijam, no plkst. 20.00 līdz 6.00, tiks slēgts Jūras ielas rotācijas aplis. Apbraukšana pa Lielo – Radio – F. Brīvzemnieka ielu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvdarbus intensīvas satiksmes ielā ar rotācijas apli nav iespējams veikt, neierobežojot satiksmi, taču darbi notiks iespējami operatīvi un slēgtos posmus būs iespējams apbraukt.

Atjaunošanas darbi Jūras ielā un satiksmes aplī notiks atbilstoši ES līdzfinansētajam projektam “Degradēto teritoriju revitalizācija uzņēmējdarbības vajadzībām posmā no Jaunā tilta līdz Graudu ielai, Liepājā, 5. kārta”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.