Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā konflikta laikā konstatē nevērīgu gāzes ieroča glabāšanu

Svētdien, 9. oktobrī, ap pulksten 12 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, Baseina ielā notiek konflikts. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas ieradās notikuma vietā un uz ielas sastapa vairākas personas. Likumsargi pārmeklēja konfliktā iesaistītās personas, kā arī tuvāko apkārtni un zem automašīnas, ar kuru personas bija atbraukuši uz notikuma vietu, atrada gāzes ieroci.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā gāzes ieroča īpašnieks pieteicās viens no vīriešiem, taču policisti noskaidroja, ka tā nav patiesība – ierocis ir reģistrēts un sievietes vārda, kura arī bija iesaistīta konfliktā. Sieviete paskaidroja, ka gāzes ieroci paņēmusi līdzi pašaizsardzībai, taču konflikta laikā ierocis izkritis.
Likumsargi notikuma vietā pieņēma paskaidrojumus par notikušo no konfliktā iesaistītajām personām, kuras ir savstarpēji pazīstamas. Ņemot vērā, ka vienam no vīriešiem bija miesas bojājumi, likumsargi izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus, kuri vīrieti nogādāja medicīnas iestādēValsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Saskaņā ar Ieroču aprites likumu, pašaizsardzībai klasificētu E kategorijas gāzes ieroci un signālieroci nēsā speciālā kabatā (makstī) tā, lai ierocis nevar izkrist un nepiesaista citu personu uzmanību, kā arī nejauši nenonāk nepiederošas personas rokās.

Ņemot vērā to, ka sieviete pārkāpa Ieroču aprites likumu, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas par notikušo uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu, Saskaņā ar Ieroču aprites likumu, par gāzes ieroča aprites noteikumu pārkāpšanu piemēro naudas sodu fiziskajai personai no 50 līdz 500 eiro.

FOTO: Edijs Pālens, LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.