Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā lielveikala tualete vairs nav klusākā vietiņa, kur jauniešiem uzsmēķēt

Ceturtdien, 2. februārī, Valsts policijā tika saņemta informācija no kādas tirdzniecības vietas apsarga Liepājā par diviem nepilngadīgiem jauniešiem, kuri pieķerti, lietojot elektrisko smēķēšanas ierīci veikala labierīcības telpā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmais izsaukums tika saņemts desmitos no rīta, ka apsargs ir pieturējis vienu jaunieti, kurš pēc izskata ir bijis nepilngadīgs, tāpēc viņš par notikušo ir informējis Valsts policiju. Viņš apsekojis tirdzniecības vietas telpas un konstatēja, ka šis jaunietis labierīcībās lietoja elektronisko cigareti, portālu “ReKurZeme” informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Jaunietis elektronisko cigareti labprātīgi atdeva policijas darbiniekiem. Viņš paskaidroja, ka skolas biedri viņu starpbrīdī pasauca kopā doties uz tirszniecības vietu uzsmēķēt. Tā kā viņam bija pašam sava elektroniskā smēķēšanas ierīce, viņš piekrita.

Otrs izsaukums tika saņemts pulksten 14.40 uz šo pašu tirdzniecības vietu, kur apsargs ir pieturējis citu jaunieti, kurš arī labierīcības telpās lietoja elektronisko cigareti. Jaunietis skaidroja, ka viņš elektronisko cigareti atrada uz ielas un vēlējies neredzamā vietā uzsmēķēt. Šis jaunietis ir 11 gadus vecs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pret abiem jauniešiem tika uzsākts administratīvā pārkāpuma process pēc Bērnu tiesību aizsardzības likuma par elektroniskās smēķēšanas ierīces glabāšanu.

Foto – Pixabay

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.