Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā likvidēs 22.maršruta minibusa pieturvietu “Kurzeme”

Ņemot vērā tramvaja sliežu pārbūves darbus Liepājā, Lielajā ielā un satiksmes organizācijas izmaiņu radīto slodzi vakara stundās, no pirmdienas, 12.decembra, tiks likvidēta arī otra 22.maršruta minibusa pieturvieta “Kurzeme” virzienā uz Atmodas bulvāri, aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūrā “Liepājas sabiedriskais transports”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

22.maršruta pasažieri aicināti iekāpt pieturvietās “Pētertirgus” vai “Līva”.

Uzņēmums atgādina, ka, sākot tramvaja līnijas pārbūves darbus Lielajā ielā posmā no Friča Brīvzemnieka ielas līdz Katoļu ielai, mainījās satiksmes organizācija un satiksmei tika slēgts posms no Graudu ielas līdz Katoļu ielai. Savukārt virzienā no Kungu ielas uz centru Lielās ielas brauktuves josla pie tirdzniecības nama “Kurzeme” ir atvērta satiksmei.

Tāpat būvdarbu norises laikā tiek saglabāta arī sabiedriskā transporta kursēšana pa ierasto maršrutu, taču jāņem vērā, ka no pirmdienas 22. maršruta pieturvieta “Kurzeme” tiks pilnībā likvidēta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau ziņots, ka tramvaju sliežu ceļa pārbūve Lielās ielas posmā ir secīgs turpinājums 2014.gadā aizsāktajiem tramvaja sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem Liepājā. To mērķis ir nodrošināt būtiskus uzlabojumus tramvaju pārvadājumu sistēmas darbībā, nodrošinot tramvaju kustības regularitāti un samazinot tehnisko avāriju risku.

Rekonstruējot tramvaja līniju 400 metru garumā, tiks uzlabots sliežu ceļa tehniskais stāvoklis un nomainīti kontakttīklu balsti, ļaujot samazināt infrastruktūras uzturēšanas izdevumus, kā arī tramvaja kustība kļūs līdzenāka, drošāka un ātrāka.

Saskaņā ar noslēgto būvniecības līgumu būvdarbiem paredzētais laiks ir līdz nākamā gada vasaras vidum.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmums atgādina, ka pasažieriem ir iespēja sekot līdzi sabiedriskajam transportam tiešsaistē, izmantojot mobilo lietotni “Liepājas pilsēta” vai tiešsaistē “https://m.marsruti.lv/liepaja/#map”.

Foto – Liepājas sabiedriskais transports

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.