Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā, neievērojot ceļazīmes, iekrīt autovadītāji ar tiesību izmantošanas liegumu

Trešdien, 10. aprīlī, ap pulksten desmitiem rītā Liepājas pašvaldības policijas amatpersonas, patrulējot Pulkveža Brieža ielā Liepājā, pamanīja automašīnu “Honda”, kura braucot pa Pulkveža Brieža ielu, virzienā uz Ģenerāļa Baloža ielu, neizpildīja ceļazīmes “Neapstājoties, tālāk braukt aizliegts” prasību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības policijas amatpersonas apturēja automašīnu un konstatēja, ka tās vadītājam ir spēkā transportlīdzekļa vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums. Liepājas Pašvaldības policisti uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu par ceļazīmes “Neapstājoties, tālāk braukt aizliegts” prasības neizpildīšanu. Savukārt Valsts policijas amatpersonas pret vīrieti uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu par automašīnas vadīšanu, ja ir spēkā tiesību izmantošanas liegums.

Pēc divām stundām, ap pulksten 12, Liepājā, Vītolu ielā, Liepājas Pašvaldības policijas amatpersonas fiksēja automašīnu “Volkswagen”, kura vadītājs pārvietojās virzienā no Graudu ielas uz Uliha ielas pusi, neievērojot pagaidu ceļazīmes “Iebraukt aizliegts” prasību. Policisti konstatēja, ka arī šim autovadītājam bija spēkā transportlīdzekļa vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums.

Arī šajā gadījumā Liepājas Pašvaldības policijas un Valsts policijas amatpersonas uzsāka administratīvā pārkāpuma procesus.

Foto – Valsts policija

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.