Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā noslēgusies otrā piedzīvojumu aktivitāte ģimenēm “Lauvu spēles”

Līdz ar trīs aktīvāko un zinošāko ģimeņu noskaidrošanu noslēgusies sezona jaunākajai piedzīvojumu aktivitātei “Lauvu spēles”, kas uz izklaidējošu pastaigu pa Liepājas Jūrmalas parku pulcējusi jau vairāk nekā 200 komandas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Augustā iznākusī aktivitāte “Lauvu spēles” noslēdz vasaras sezonu un izziņoto konkursu, noskaidrojot trīs ģimenes, kas ierindojas līderpozīcijās. Divu mēnešu garumā spēle pulcējusi vairāk nekā 200 komandas, tostarp ģimenes, bērnudārza grupiņas un draugu kompānijas, ar aplikācijas starpniecību izvedot dalībniekus pa īpaši veidotu, uzdevumiem papildinātu maršrutu Liepājas Jūrmalas parkā. Komandas “Stiprie”, “Supertons” un “Kaķvienradzis”, kas spēles gaitā pirmās sakrājušas visvairāk punktus, saņēma konkursa galveno balvu – Latvijā ražotu Lauvēna mīksto rotaļlietu, kā arī veselīgus našķus, portālu “ReKurZeme” informē projekta “Lauvu spēles” sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Liepiņa.

Piedzīvojumu spēle, kas izveidota ģimenēm draudzīgā un ērti lietojamā aplikācijā, arī turpmāk ir pieejama un lejupielādējama bez maksas. Spēles idejas autori aicina mazos liepājniekus un pilsētas viesus ar ģimenēm doties radošās un izzinošās aktivitātēs turpmākajā rudens un ziemas periodā, tādejādi pavadot aizraujošu laiku kopā un atklājot Liepājas Jūrmalas parka krāšņumu arī citos gadalaikos. Aplikācijas pamatā ir bērnudārza vecuma bērniem veidots maršruts, kura gaitā kopā ar pieaugušo palīdzību tiek risināti atjautības uzdevumi, kustību vingrinājumi un iepazīta pilsētnieku iemīļota pastaigu vieta. Turklāt spēli pabeigušās ģimenes apliecina, ka aktivitāte bijusi aizraujoša ne tikai pašiem bērnudārzniekiem, bet arī mazo dalībnieku brāļiem un māsām, kā arī vecākiem.

Piedzīvojumu spēles saturs ir radīts biedrības “kultūrBĀKA” paspārnē, spēles dizaina un koncepcijas autorei Madarai Pilipai-Matisonei sadarbojoties ar Annu Paulu Gruzdiņu maršruta, uzdevumu un teksta radīšanā, Kristīni Brīniņu kustību uzdevumu izveidē un muzikālo noformējumu veidojot Jānim Ivuškānam. Izstrādātā aplikācija ir bez maksas lejupielādējama Google Play un App Store veikalos. Spēles izpilde aizņem vismaz 45 minūtes, taču katra komanda tempu var pielāgot savām iespējām un tā būs interesanta laika pavadīšana kā pašiem liepājniekiem, tā arī pilsētas viesiem.

Projekts un spēles aplikācijas izveide īstenota ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.