Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā noteiktas izmaiņas satiksmes organizācijā Kārļa Zāles laukuma pārbūves laikā

Atsākot Kārļa Zāles laukuma pārbūves darbus Liepājā, no šodienas līdz 7.oktobrim gaidāmas jaunas izmaiņas satiksmes organizācijā, aģentūru LETA informēja Liepājas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Laukumā satiksmei būs slēgtas trīs braukšanas joslas posmā no Bāriņu ielas krustojuma līdz sadalošajai salai pie degvielas uzpildes stacijas “Neste”. Satiksmes kustība tiks organizēta virzienā no Lielās ielas uz Bāriņu ielu, gar tirdzniecības centru “Ostmala”, un viena braukšanas josla gar “Ostmala” virzienā no Bāriņu ielas līdz Lielai ielai.

Joslu sadalījums pie Lielās ielas krustojuma tiks saglabāts.

Tāpat satiksmei tiks slēgts Ādu ielas posms no Ganību ielas līdz Bāriņu ielai. Lai nokļūtu uz “Ostmala” un “Neste”, slēgtā posma apbraukšana tiks organizēta pa Ganību ielu, līdz Kungu ielai un pa Bāriņu ielu. Atļauts būs arī labais pagrieziens no Lielās ielas uz laukumu un kustība taisni no Jūras ielas uz laukumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sabiedriskā transporta pieturvietas “K. Zāles laukums”, kur kursē 22.maršruta autobuss, rekonstrukcijas laikā tiks izslēgtas no sabiedriskā transporta tīkla.

Tuvākās pieturvietas būs “Koncertzāle” un “Līva”. Esošajās pieturvietās plānots arī izvietot paziņojumu par tuvāko sabiedriskā transporta pieturvietu būvdarbu veikšanas periodā. 22.maršruta autobuss slēgto posmu apbrauks pa Tramvaja tiltu.

Kravu piegādes transportam, kas veic piegādes pieguļošajās teritorijās esošajiem uzņēmumiem, slēgto ielas posmu apbraukšana paredzēta pa Jauno ostmalu un Tramvaja tiltu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā vēstīts, projekta laikā paredzēts pārbūvēt Zāles laukumu – izveidot veloceļus, drošas gājēju pārejas, pārbūvēt ielas apgaismojuma tīklu, lietus ūdens kanalizācijas tīklus, posmā no Jaunā tilta līdz Tramvaja tiltam demontēt un no jauna izbūvēt krasta stiprinājumu un atjaunot esošo krasta stiprinājumu vietās, kur tas ir iespējams.

Būvdarbi tiek īstenoti projektā “Pamatinfrastruktūras nodrošināšana uzņēmējdarbības veicināšanai, revitalizējot degradēto teritoriju Liepājā 4. kārta”.

Foto – Uldis Dobelis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.