Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā notiks Andras Manfeldes un Intas Kamparas grāmatu atvēršanas svētki

Piektdien, 25. novembrī, pulksten 18 Liepājas muzeja filiālē Kungu ielā 24 notiks Andras Manfeldes ceturtās dzeju grāmatas “Poēma ar mammu” (izdevējs apgāds “Dienas grāmata”) un Intas Kamparas debijas krājuma “Svilpaunieces” (izdevējs biedrība “Literatūras Kombains”) atvēršanas svētki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Abas literātes dalīsies pārdomās “vai viegli būt dzejniekam?” un ieskicēs nākotnes ieceres. Par muzikālo noskaņu rūpēsies mūziķis Viktors Boks, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Rasa Zālīte.

Rakstniece Andra Manfelde uzsver, ka grāmata “Poēma ar mammu” ir dzejas cikls, kas stāsta par viņas bērnību, kas pavadīta “Kalniešu” mājās netālu no Kuldīgas. Grāmatā ir atrodami ne tikai tādi svešvārdi un apvidvārdi, kā “kombikorms, kukunis, butele” un citi, bet arī tajā ietvertas atmiņas par dzimtas sievietēm.

“Manas bērnības notikumi, vai tas būtu ceļojums ar ķerru uz autoveikalu vai piena dzeršana no “spaņņa”, šie bērnības pieredzējumi sakņojas mūsos visos un dzīves gaitā izaug tieši par tik lieliem un skaistiem kokiem, kur spēj nosēsties paradīzes putni,” saka Andra Manfelde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt Inta Kampara ir dzejniece, kas dzīvo starp “daudziem kokiem, plašiem klajumiem”. Viņas dzeja ir kurzemnieciski tieša, bagātīgi piesātināta ar Kurzemes kolorīto rokrakstu.

Ieeja grāmatu atvēršanas svētkos ir bez maksas. Kā jau ierasts grāmatu atvēršanu svētkos – būs iespēja iegādāties grāmatas par izdevniecības cenām. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.