Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā notiks “Bruģa bumbas” ceturtais posms

Trešdien, 19. jūlijā, Liepājā, stadiona “Daugava” rezerves laukumā, Kristapa Porziņģa basketbola laukumā, norisināsies ceturtais šī gada “Bruģa bumbas” čempionāta posms.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“SPB Sporta Bode” posms būs interesants ar to, ka pēc šī posma jau skaidrāk būs iezīmējušies grupu favorīti uz lielo finālu. Ceturtā posma sākums pulksten 18.30. portālu “ReKurZeme” informē turnīra pārstāvis Dāvis Plūme.

Vislielāko interesi pirmajos trijos posmos ir izrādījušas U-18 jauniešu un U-15 zēnu komandas, taču nav izslēgts, ka ceturtajā posmā sīvāka konkurence tiks sastādīta arī pārējās grupās, jo cīņa par kopvērtējuma augstāko pakāpienu ir joprojām, un tāpēc cīņas solās būt ne mazāk spraigas kā iepriekšējos posmos.

Atgādinām, ka noslēdzošajā 6. posmā, kas norisināsies 12 .augustā KP basketbola laukumā pie Daugavas palīgstadiona, varēs piedalīties tikai četras labākās kopvērtējuma komandas katrā vecuma grupā, kopā sapulcinot tikai pašus labākos. Fināla posmā norisināsies pusfināla un fināla spēles visas dienas garumā, noskaidrojot šī gada čempionus visās vecuma grupās.

Tāpat vēl bez basketbola spēlēm pasākumā tiks noskaidrots ceturtais finālists meistarības konkursā un 1 vs 1 konkursā, kuriem fināla posmā 12. augustā būs jācīnās par galveno balvu – 100 EUR dāvanu karti, kuru sarūpēs tirdzniecības centrs ”Kurzeme” un SPB Sporta Bode. Iepriekšējos posmos dalību meistarības konkursa finālā ir jau nodrošinājuši Gabriels Cetrovskis, Didzis Vilnītis un Toms Lūks, kuram ir vieta arī 1 vs 1 konkursa finālā. Bez Toma vieta finālposmā ir arī Reinim Vilnītim un Dāvim Plūmem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms tā sākuma, līdz ar to SPB Sporta Bode posmam pieteikšanās notiks no pulksten 17:00 – 17:30. Posms norisināsies blakus Daugavas stadiona rezerves lakumam, Kristapa Porziņģa laukumā. Dalības maksa no komandas 10 EUR. Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā ir bez maksas.

Vecuma grupas:
U-15 zēni (2008. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-18 zēni (2005. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-99 vīrieši (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U-13 meitenes (2010.gadā dzimušās un jaunākas meitenes)
U-99 sievietes (meitenes bez vecuma ierobežojuma)
MIX grupa (komandā spēlē vismaz viena meitene)

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.