Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā notiks informatīvs seminārs par iedzīvotāju līdzdalības iespējām

Ceturtdien, 1.decembrī, no plkst.15.30 – 17 Liepājas domē, Rožu ielā 6, Lielajā zālē notiks informatīvs seminārs par iedzīvotāju līdzdalības iespējām, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informatīvo semināru rīko Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 komanda sadarbībā ar Sabiedrības līdzdalības fondu un tā mērķis ir iepazīstināt liepājniekus ar iedzīvotājiem pieejamām līdzdalības aktivitātēm un iespējām Liepājā un Latvijā.

Seminārā Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 komanda iepazīstinās ar esošajām liepājnieku iespējām iesaistīties pilsētas dzīvē. “ManaBalss” eksperti sniegs ieskatu iedzīvotāju līdzdalības iespējās Latvijā, prezentēs sabiedrībai un nevalstiskajam sektoram jau plašāk zināmās platformas, kā arī iepazīstinās ar tām iespējām, kuras sniedz jaunākais organizācijas radītais digitālais rīks – “OpenSaeima.lv”, tāpat semināra dalībniekiem būs iespēja praktiski izmēģināt dažādus rīkus un iejusties deputātu lomās, tāpēc aicinājums ņemt līdzi portatīvo datoru vai citu viedierīci.

Bezpeļņas sabiedriskā labuma nevalstiskā organizācija “Sabiedrības līdzdalības fonds”, kas plašāk atpazīstama ar platformu “ManaBalss.lv”, veido un attīsta dažādus digitālās demokrātijas rīkus, veicinot iedzīvotāju iesaisti politiskajos lēmumos. Pēdējo 11 gadu laikā, atsaucoties uz “ManaBalss.lv” publicētajām pilsoņu iniciatīvām, pieņemti jau 56 likumi un valsts līmeņa regulējumi Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“ManaBalss” organizācijas paspārnē ir iniciatīvu platforma “ManaBalss.lv”, kā arī digitālās demokrātijas platformas “Lemejs.lv”, “Open2Vote.eu” un “OpenSaeima.lv”. Organizācijas misija ir veidot un stiprināt digitālās demokrātijas ekosistēmu Latvijā un pasaulē.

Lai pieteiktos semināram, jāaizpilda anketa.

Pasākums norisināsies klātienē un to varēs vērot arī attālināti Liepājas pašvaldības, Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 un “ManaBalss.lv” sociālā tīkla Facebook kontos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.