Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā notiks Krastu mačs: “Jaunliepāja” pret “Vecliepāju”

Šo sestdien, 24. septembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies savs krastu mačs basketbolā, kurā sacentīsies “Jaunliepājas” un “Vecliepājas” basketbola komandas. Sacensības norisināsies visas dienas garumā un tās sākums jau pulksten 10:00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šāda veida pasākums Liepājā norisināsies jau trešo gadu pēc kārtas un tajās kopumā piedalīsies 26 dažādu nozaru komandas gan no Jaunliepājas, gan Vecliepājas. Atgādinām, ka pirmajā krastu mačā emocijām bagātā spēlē tikai tās izskaņā par uzvarētājiem kļuva ”Jaunliepājas” basketbolisti, kuri ar rezultātu 270:264 pārspēja “Vecliepājas” komandu. Savukārt ne mazāk spraigi notikumi risinājās arī iepriekšējā gadā, kad “Vecliepājas” komandai izdevās revanšēties ar rezultātu 280:272, tādējādi sērijā panākot līdzsvaru 1:1, portālu “ReKurZeme” informē sacensību pārstāvis Dāvis Plūme.

Šogad virknējumi ir nedaudz pamainījušies un klāt nākušas 10 jaunas komandas, iepretim pirmajiem diviem pasākumiem. Kopumā tiks aizvadītas 13 basketbola spēles un laukumā spēkiem mērosies Caljan, AE Partner, CTB un UPB uzņēmuma pārstāvji, FK Kurši, HK Liepāja, Valsts Tehnikums, Liepājas Universitāte, Liepājas volejbola un futbola izlases, sporta klubi “Power House” un “CF Liepāja”, LOC, LSEZ, ugunsdzēsēji, Liepājas cietums, policija, jūras spēki, Jaunliepājas un Vecliepājas meiteņu izlases. Tāpat amatieru izlase metīs izaicinājumu profesionāļu komandas BK “Liepāja” kolektīvam, kā arī mūziķi sacentīsies ar aktieriem un dienas noslēgumā Liepājas Pašvaldība mērosies spēkiem ar uzņēmēju izlasi.

Pasākuma sākums 24.septembrī pulksten 10:00 un to atklās Jaunliepājas uzņēmums “Caljan”, sacenšoties pret Vecliepājas pārstāvjiem “AE Partner”. Savukārt noslēdzošās spēles sākums starp Liepājas uzņēmēju un Domes komandām pulksten 22:00. Pasākuma laikā norisināsies arī dažādi konkursi un pārbaudījumi skatītājiem. Tāpat notiks tālmetienu un meistarības konkurss, kurā piedalīsies katras komandas izvirzīts pārstāvis.
Šī gada uzvarētājs tiks noskaidrots tikai pēc pēdējās spēles, kad būs nospēlējušas visas komandas, jo tiks skaitīts kopējais rezultāts starp “Jaunliepājas” un “Vecliepājas” komandām, tādējādi noskaidrojot šī gada Liepājas “krastu mača” čempionus. Ieeja pasākumā: bezmaksas.

“Vecliepāja” – “Jaunliepāja” krastu mača programma (24.septembris):
10:00 “Caljan” (Jaunliepāja) – “AE Partner” (Vecliepāja)
10:50 “CTB” (Jaunliepāja) – “UPB” (Vecliepāja)
11:40 “Valsts Tehnikums” (Jaunliepāja) – “Liepājas Universitāte” (Vecliepāja)
12:30 “Power House” (Jaunliepāja) – “CF Liepāja” (Vecliepāja)
13:20 “Volejbola izlase” (Jaunliepāja) – “Futbola izlase” (Vecliepāja)
14:10 “LOC” (Jaunliepāja) – “LSEZ” (Vecliepāja)
15:00 “Policija” (Jaunliepāja) – “Cietums” (Vecliepāja)
16:00 “Jūras spēki” (Jaunliepāja) – “Ugunsdzēsēji” (Vecliepāja)
17:00 FK “Kurši” (Jaunliepāja) – HK “Liepāja” (Vecliepāja)
18:00 “Jaunliepājas meiteņu izlase” – “Vecliepājas meiteņu izlase”
18:45 Tālmetienu un meistarības konkurss
20:00 BK “Liepāja” (Jaunliepāja) – “Basketbola amatieru izlase” (Vecliepāja)
21:00 “Mūziķi” (Jaunliepāja) – “Aktieri” (Vecliepāja)
22:00 “Uzņēmēji” (Jaunliepāja) – “Liepājas Pašvaldība” (Vecliepāja)
22:50 PASĀKUMA NOSLĒGUMS un APBALVOŠANA.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.