Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā notiks “Latvijas dzelzceļa” civilās aizsardzības un katastrofu pārvaldīšanas kompleksās mācības

Trešdien, 24. maijā, Liepājā norisināsies VAS „Latvijas dzelzceļš” civilās aizsardzības un katastrofu pārvaldīšanas kompleksās mācības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trešdien pulksten 11.30 VAS „Latvijas dzelzceļš” Liepājas dzelzceļa stacijas teritorijā rīkos civilās aizsardzības un katastrofu pārvaldīšanas kompleksās mācības. Mācību mērķis ir pārbaudīt civilās aizsardzības sistēmā iesaistīto dalībnieku gatavību koordinētai rīcībai, veicot katastrofu seku likvidēšanas darbus, un nostiprināt sadarbību katastrofu pārvaldīšanā uz publiskā dzelzceļa infrastruktūras, portālu “ReKurZeme” informē VAS “Latvijas dzelzceļš” Korporatīvās komunikācijas daļa.

Šo mācību scenārijs paredz, ka Liepājas dzelzceļa stacijā cisternai rodas vairākas plaisas un pa tām izplūst un deg šķidrums ar asu smaku. VAS „Latvijas dzelzceļš” darbinieki kopā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ugunsdzēsējiem glābējiem veiks imitētās noplūdes ierobežošanu un likvidēšanu, ugunsgrēka dzēšanas darbus, kā arī cilvēku evakuāciju no bīstamās zonas.

Civilās aizsardzības un katastrofu pārvaldīšanas kompleksās mācības piedalīsies VAS “Latvijas dzelzceļš”, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, SIA “LDZ CARGO”, SIA “LDZ apsardze”, Valsts vides dienesta un Valsts un pašvaldības policijas pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācību rīkotāji aicina iedzīvotājus neuztraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju glābēju darbs Liepājas dzelzceļa stacijas teritorijā, un atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem mācību norises vietas apkārtnē!

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.