Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā notiks sporta sērijas “Pulss” pirmais posms “Beberliņu Ultimāts 2022”

Sestdien, 4. jūnijā, no pulksten 10 Liepājas atpūtas vietā “Beberliņi” notiks Liepājas SUP skolas aizsāktās sporta sērijas “Pulss” pirmais posms “Beberliņu Ultimāts 2022”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Beberliņu Ultimāta 2022” sacensības laikā būs jāskrien pa meža takām un jābrauc ar velosipēdu. Peldēšana Beberliņu ūdenstilpnē ir atcelta, informē organizatori.

Starts bērniem plānots pulksten 12, bet pieaugušajiem – pulksten 12.30.

“Beberliņu Ultimāts 2022” būs iespēja izaicināt sevi, pārbaudīt savus spēkus – ar kāju spēku pieveicot SKRIEŠANAS trasi 7 kilometru garumā, skrienot maksimāli ātri caur priežu mežu. Spēkus netaupot, joņot pāri kalniem, zem kuriem klusi čuč milzīgi kara laika bunkuri, informē sacensību pārstāve Baiba Pranka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Septiņu kilometru distance sastāvēs no diviem 3,5 km gariem apļiem, kuri sākas un beidzas sacensību centrā. Līdz ar to, arī līdzjutējiem būs iespēja redzēt un atbalstīt sportistus sacensību gaitā, ne tikai startā un finišā!

Skriešana ir tikai viena daļa no ultimāta! Nākamā daļa būs velo. Pēc skriešanas atliks lekt uz savu velosipēdu, lai trauktos pretī tehniskai, ar dažādiem segumiem klātai, 14 km garai velo trasei. Šeit jau būs vajadzīgs viss – kāju un roku spēks, veiklība un drosme, lai pieveiktu ultimātu ātri un pārliecinoši!

Sporta sērijas “Pulss” otrais posms – Liepājas Īriens, Dienvidu forti, 16. jūlijā, bet trešais posms – Dzelzgriezējs, Liepājas Metalurga teritorija, 27. augustā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.