Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā notiks tehnoloģiju iedvesmas konference “IT diena Liepājā 2022 – digitālā māksla un tehnoloģijas”

Liepājas Olimpiskajā centrā trešdien pulksten 13 notiks tehnoloģiju iedvesmas konference “IT diena Liepājā 2022 – digitālā māksla un tehnoloģijas”, aģentūrai LETA pavēstīja pasākuma organizatori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tehnoloģiju iedvesmas konference paredzēta 8.-12. klašu jauniešiem, lai iepazītu dažādas tehnoloģijas un karjeras iespējas informācijas tehnoloģiju (IT) nozarē.

Jauniešiem būs iespēja iepazīt dažādas digitālās mākslas izpausmes, kā arī dzirdēt pieredzes stāstus no jomas profesionāļiem.

Pasākumā piedalīsies pārstāvji no “S-TEC Latvia”, “Giraffe360”, “Accenture”, “AE Partner” un “InPass”, Liepājas Universitātes, mākslas pētījumu laboratorijas “MPLab”, zinātnes un izglītības inovāciju centra “ZIIC”, kā arī spēļu izstrādātāji “Estoty” un “Odyssey Studios” un Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija “GameDev Latvia”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Klātesošos uzrunās pilsētas pārstāvji – Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš (Liepājas partija), Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre-Lathere un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valdes priekšsēdētājs Uldis Sesks, kā arī ar pieredzi dalīsies jomas profesionāļi, tostarp “Blue Shock Race” pārstāvis Toms Balodis pastāstīs par nākotnes dizainu ar 3D modelēšanu, par papildinātās realitātes iespējām informēs Agnese Damberga un Maija Demitere, savukārt par nākotnes digitālajām prasmēm pastāstīs “ZIIC” pārstāve Kitija Kuduma.

Multimediju mākslas producents, “Tribe Immersive” pārstāvis Māris Dejus dalīsies pieredzē par audio mākslu, Ginta Siksne un Agneta Buldere stāstīs par datorgrafikas iespējām, “Accenture” pārstāvis Guntis Čoders informēs par mākslīgo intelektu un IT nākotni, Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas pārstāvis Jāzeps Rutkis runās par spēļu izstrādi Latvijā, savukārt par starptautisku spēļu izstrādi Zviedrijā informēs Antons Albīns.

Lai apmeklētu pasākumu, nepieciešama iepriekšēja reģistrācija, jo vietu skaits ir ierobežots. Reģistrēties iespējams Digitālo inovāciju parka mājaslapā “www.digip.lv/itdiena2022”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konferenci rīko Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Digitālo inovāciju parku, Zviedrijas vēstniecību Latvijā un zinātnes un izglītības inovāciju centru “ZIIC”.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.