Liepājā pārtrauc “Karostas” spēli otrajā līgā

Svētdien, 30.oktobrī, FK “Karosta” savās mājās uzņēma FK “Kalupe” komandu. Diemžēl nepietiekama spēlētāju skaita dēļ spēle tika pārtraukta pēc aptuveni 15 minūtēm.

Uz spēli FK “Kalupe” spēlētāji ieradās tādas pašas krāsas formastērpos, kā FK “Karosta” komandai. Tā kā mājiniekiem ir priekšrocība pirmajiem izvēlēties spēles formas un Karosta palika pie savām melnās krāsas formām, tad pretinieku komanda spēja nokomplektēt vien astoņu cilvēku sastāvu.

Spēlējot mazākumā, viens no FK “Kalupe” spēlētājiem guva traumu, un sacensību reglaments paredz, ka šādu spēli nevar turpināt, tāpēc, pēc tiesnešu lēmuma, tā tika pārtraukta. Spēles piecpadsmit aizvadītajās minūtēs FK “Karosta” guva četrus vārtus. Divus golus iesita Juris Kučma un pa vienam – Raivis Svilis un Daniels Sērmoliņš, portālu “ReKurZeme” informē “Karostas” izpilddirektors Endijs Šlampe.

Pēc disciplinārās komisijas sēdes lēmuma rezultāts var tik mainīts, jo pretinieku komandai var tikt piešķirts tehniskais zaudējums, kas nozīmē, ka spēles rezultāts būs 3:0, bet vēl jāsagaida oficiāls lēmums. Līdz tam, rezultāts paliek nemainīgs – 4:0!

Šobrīd FK “Karosta” turnīra tabulā atrodas 4.vietā ar 23 punktiem un vārtu attiecību 26:17. Lai iekļūtu čempionāta trijniekā, Karostai pietrūkst tikai viens punkts, tāpēc jāsakoncentrē spēki un jāuzvar atlikušās spēles! Šosezon paredzētas vēl tikai divas spēles – viena izbraukumā, pret FK “Ķekava/Auda”, un sezonas noslēdzošā spēlē mājās, pret Jēkabpils SC, kas notiks 12.novembrī, pulksten 13:00!