Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā pedagogi aicināti piedalīties ideju rosinātavās

Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrs aicina pedagogus no visas Latvijas piedalīties ideju un pieredzes rosinātavās, kas notiks no 30.janvāra līdz 3.februārim platformā ZOOM.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rosinātavas pagājušajā mācību gadā guva plašu gan Liepājas, gan Latvijas skolotāju atsaucību. Tās ir lieliska iespēja skolotājiem sākot no pirmsskolas līdz vidusskolai iepazīties ar Liepājas skolotāju pieredzi, radošām idejām un metodēm, kas tiek izmantotas darbā ar skolēniem. Šī gada rosinātavu tēma – “Individualizācijas un diferenciācijas iespējas mūsdienīgā mācību procesā”, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde.

Pedagogi arvien biežāk saskaras ar ļoti atšķirīgām skolēnu zināšanām un prasmēm, kas ir sava veida izaicinājums, kam pedagogi meklē risinājumus, lai skolēni veiksmīgi apgūtu mācību saturu. Diferenciācija ir skolotāja profesionālā darbība, kurā tiek ņemtas vērā izglītojamo vajadzības, domāšanas veids, motivācija un diferenciācijas pamatprincipi – iekļaujoša mācību vide, kvalitatīvs mācību saturs, atbilstoša snieguma vērtēšana, atbilstošs mācīšanas process un skolēnu mācīšanās vadīšana un klases ikdienas darbību pielāgošana.

Rosinātavu nedēļā kopumā būs iespēja piedalīties 12 rosinātavās (vienas diskusijas ilgums 40 – 60 minūtes), uzmanību pievēršot dažādiem diferenciācijas veidiem un iespējām īstenot diferenciāciju mācību jomu, mācību priekšmetu aspektā.

Katram interesentam ir iespēja piedalīties vairākās rosinātavās, ar aprakstiem var iepazīties Rosinātavu ceļvedī https://ej.uz/2023rosini, izvēloties sev piemērotāko. Pieteikšanās atvērta līdz 26. janvārim. Paldies Liepājas skolotājiem, rosinātavu vadītājiem, kuri ir gatavi dalīties savā pieredzē ar citiem kolēģiem par tik aktuālu tēmu mūsdienu izglītībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.