Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā piektdien forumā spriedīs par atbalstu biznesam Kurzemē

Liepājā piektdien, 31.maijā, notiks forums Kurzemes reģiona komersantiem “Finansējums un atbalsts biznesam Kurzemē”, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā (EM).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Forumu atklās EM parlamentārais sekretārs Jurģis Miezainis un Liepājas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš (Liepājas partija). Foruma sākumā EM valsts sekretārs Edmunds Valantis sniegs ieskatu valsts, Atveseļošanas fonda un Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta programmās uzņēmumu attīstībai, produktivitātes un eksportspējas kāpināšanai.

Savukārt diskusijā “Kā ar valsts atbalstu sekmēt Kurzemes uzņēmumu un reģiona ilgtspējīgu attīstību?” Miezainis ar Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas un uzņēmumu pārstāvjiem diskutēs par nepieciešamo atbalstu straujākai Kurzemes reģiona biznesa attīstībai.

Foruma turpinājumā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA), “Attīstības finanšu institūcijas “Altum”” (“Altum”), Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) pārstāvji informēs par šobrīd pieejamām atbalsta programmām uzņēmējiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt Ventspils augsto tehnoloģiju parka, Latvijas Informāciju tehnoloģiju (IT) klastera Kurzemes pārstāvniecības pārstāvis informēs par Eiropas Digitālo informācijas centru atbalsta iespējām uzņēmuma digitalizācijai, bet Kurzemes plānošanas reģiona pārstāvis informēs par plānošanas reģiona pašvaldību atbalstu uzņēmējiem.

Tāpat forumā biznesa pieredzē dalīsies SIA “Arka lux” un SIA “LPSP” pārstāvji.

Vienlaikus foruma laikā komersantiem un visiem interesentiem būs iespēja klātienē saņemt LIAA, “Altum”, Valsts ieņēmumu dienesta, Latvijas Digitālā akseleratora un Latvijas IT klastera, Patentu valdes, Valsts darba inspekcijas, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras, “Solvit” centra, Lauku atbalsta dienesta un Konkurences padomes pārstāvju konsultācijas par atbalsta instrumentiem un atbalsta saņemšanas nosacījumiem.

Forums notiks 31.maijā plkst.10 koncertzālē “Lielais dzintars”. Pieteikties forumam iespējams EM mājaslapā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.