Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā pieņems gāzes pistoles iznīcināšanai

Ceturtdien, 1.jūnijā, no pulksten 9 līdz 16 Liepājā, Bāriņu ielā 3, 3.korpusā, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Atļauju sistēmas grupas inspektori organizē Dienvidkurzemes novadā un Liepājā deklarētām personām gāzes pistoļu (revolveru) pieņemšanu iznīcināšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja norādītajā laikā nav iespējams ierasties Valsts policijā, lūgums sazināties ar Atļauju sistēmas grupas darbiniekiem pa tālruni 63404626 vai 22041760 un vienoties par citu apmeklējuma laiku, portālu “ReKurZeme” informē Valsts policijas sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Valsts policija atgādina, ka saskaņā ar Ieroču aprites likuma Pārejas noteikumu 12.punkta prasībām, personas, kuras pirms šā likuma spēkā stāšanās dienas (t.i. līdz 2019.gada 10.aprīlim) iegādājušās un reģistrējušas gāzes pistoles (revolverus) vai iegādājušās signālieročus, kas atbilstoši šajā likumā noteiktajām prasībām klasificējami pašaizsardzībai vai kolekcijai, līdz 2023. gada 14. septembrim reģistrē tos Valsts policijā, uzrādot attiecīgos ieročus un iesniedzot iesniegumu, kurā norāda savus personas datus un informāciju par attiecīgo ieroci (veidu, marku, modeli, marķējumu), un saņem ieroča glabāšanas atļauju, nēsāšanas atļauju vai ieroču kolekcijas atļauju, ievērojot šajā likumā noteiktās prasības, vai pārreģistrē to citai personai, kurai ir attiecīgā ieroča atļauja, vai realizē ar Latvijas Republikas ieroču komersanta starpniecību, vai nodod Valsts policijai.

Gadījumā, ja persona nevēlas iegūt gāzes ieroča atļauju glabāšanai/nēsāšanai pašaizsardzības nolūkā, Ieroču aprites likuma Parējās noteikumu 12.punkts paredz arī citus risinājumus, tā piemēram, ievērojot šajā likumā noteiktās prasības, gāzes ieroci var pārreģistrēt Valsts policijā citai personai, kurai ir attiecīgā ieroča atļauja vai nodod Valsts policijai iznīcināšanai (šis pakalpojums ir bezmaksas).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.