Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā pirmo reizi norisināsies Jauniešu domes sēde

Ceturtdien Liepājā pirmo reizi norisināsies Jauniešu domes sēde, lai veidotu jauniešu izpratni par vēlēšanu procesiem un pašvaldības domes darbu, kā arī veicinātu jauniešu līdzdalību lēmumu pieņemšanā, aģentūru LETA informēja Liepājas pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauniešu domes sēdē norisināsies uzreiz pēc Liepājas domes sēdes plkst.16. Jaunie deputāti izskatīs jautājums, kas aktuāli Liepājas jauniešiem – telpu pieejamība brīvā laika pavadīšanai, jauniešu lomas stiprināšana pilsētas attīstībā, digitālā darba ar jaunatni pilnveide, vides saglabāšanas pasākumi un citi jautājumi.

Pasākumā aicināti piedalīties arī Liepājas domes deputāti, iejūtoties “sabiedrības balss” lomā un veidojot diskusiju ar jauniešu domes deputātiem.

Jauniešu domes sēdi pārstāvēs 15 deputāti – Liepājas izglītības iestāžu skolēnu līdzpārvalžu aktīvākie dalībnieki, un domes sēde tiks rīkota kā simulācija, iespējami pietuvinot tās norisi oficiālajām pašvaldības domes sēdēm. Domes sēdē jaunieši iejutīsies arī sēdes sekretāra, sabiedrisko attiecību speciālista, žurnālista un fotogrāfa lomās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauniešu domes sēde ir viens no 20 Eiropas Jaunatnes nedēļas pasākumiem Liepājas jauniešiem.

Eiropas Jaunatnes nedēļa ir Eiropas Komisijas pasākums, kas tiek rīkots reizi divos gados. Šogad to atzīmē no 12.aprīļa līdz 19.aprīlim Latvijā un citviet Eiropā. Tā veltīta aktīvai pilsoniskajai līdzdalībai un tās vadmotīvs ir “Jauniešu redzējums”. Jaunatnes nedēļa norisināsies divus mēnešus pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām, līdz ar to īpaša uzmanība tiks pievērsta demokrātijai un vēlēšanu procesam.

Foto – Liepaja.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.