Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā radītā koncepta “Divi Naži” gaļas produkti turpmāk būs pieejami visā Latvijā

Publicitātes foto

Liepājā radītais koncepts kvalitatīvas gaļas cienītājiem “Divi Naži” no 22. februāra paplašinās savu sniegto pakalpojumu klāstu, turpmāk piedāvājot iegādāties produkciju interneta veikalā www.divinazi.lv un sadarbībā ar DPD kurjeru nodrošinās produkcijas piegādi visā Latvijā. Zīmols “Divi Naži” ir pirmais gaļas pārstrādes uzņēmums, kas uzsāk šāda pakalpojuma attīstību Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmums piedāvā liellopa gaļu, cūkas gaļu (ar zaļās karotītes simbolu) un jēra gaļu. “Divi Naži” paši veic gaļas sadali un ražo arī dažādus pusfabrikātus, lai klients ietaupītu laiku ēdiena pagatavošanai un ikdienā vai svētkos varētu pasniegt restorāna cienīgas maltītes, kas radītas mājas apstākļos, portālu “ReKurZeme” informē SIA “Divi Naži” sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Vasiļjeva.

“Nepilnu gadu mums ir pašiem savs ganāmpulks Rucavā, kur pēc mūsu norādījumiem un prasībām tiek audzēti Šarolē šķirnes liellopi. Pārējo produkciju iegādājamies no vietējām saimniecībām Latvijā. Mēs sadarbojamies ar saimniecībām, kuras ieklausās mūsu prasībās par dzīvnieku audzēšanu un kuras kā prioritāti izvirza produkta kvalitāti,” pastāsta uzņēmuma “Divi Naži” līdzīpašnieks Elviss Sproģis.

“Pasūtot produkciju internetveikalā, izvēlētie produkti tiks iepakoti vakuumā, pēc tam tos ievietos aukstuma kastē, kurā papildus tiks pievienoti aukstuma elementi. Šādā veidā varēsim nodrošināt kvalitāti mūsu produkcijai. Būtībā šāds biznesa attīstības solis ir veiksmīgi pārņemta ārvalstu prakse, jo daudzviet pasaulē šāds pakalpojums jau tiek sniegts. Vēlamies arī Latvijas tirgū ienest jaunas vēsmas,” ar biznesa attīstības ieceri iepazīstina E.Sproģis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šāds solis pieņemts, reaģējot uz arvien pieaugošo pieprasījumu no klientiem ārpus Liepājas teritorijas. “Lēmums par internetveikala izveidi ir pārdomāts, ilgi lolots, un šobrīd ir piemērotākais brīdis, lai ideja kļūtu par realitāti. Mēs strādājam, lai “Divu Nažu” produkcija kļūtu vēl plašāk pieejama,” papildina šefpavārs un uzņēmuma līdzīpašnieks Dāvis Veilands.

Jaunizveidotā interneta veikala platforma www.divinazi.lv izglītos arī ikvienu gardēdi un sniegs praktisku informāciju, kā pareizi pagatavot dažāda veida gaļas ēdienus no plašā piedāvājuma klāsta. Pasūtījumu izsūtīšanas dienas būs trešdiena un ceturtdiena, turklāt par aukstuma iepakojumu klientiem nevajadzēs papildus maksāt, jārēķinās tikai ar piegādes izmaksām.

“Mūsu klienti novērtē personīgu attieksmi, tāpēc iesākto ir svarīgi turpināt. Ikdienā sastopamies ar mūsu pastāvīgajiem klientiem no dažādām Latvijas pilsētām. Turpmāk arī viņiem būs iespēja saņemt iecienītos produktus savā pilsētā,” stāsta uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Vasiļjeva.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

““Divi Naži” ir Liepājas biznesa inkubatora komersants. Ja man uzņēmums ir jāraksturo vienā vārdā, tas noteikti ir vārds – kvalitāte. Komanda strādā kvalitātes zīmē, kas ietverta ikkatrā komersanta darbībā un ar to es domāju, ka tas nav tikai skaists mērķis uz papīra, tā ir kvalitāte sadarbībā, komunikācijā, uzņēmējdarbības izpratnē un izpildē,” uzsver Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Liepājas biznesa inkubatora vadītāja Vita Liepiņa.

“Divi Naži” idejas autori un īpašnieki ir šefpavārs Dāvis Veilands un pavārs/miesnieks Elviss Sproģis, kuri kopā ar savu komandu katru dienu strādā, lai realizētu savus un uzņēmuma mērķus, kas nebūtu iespējams bez uzņēmuma klientiem un pieprasījuma. Uzņēmums pastāv kopš 2019. gada nogales.

E.Sproģis pavāra kvalifikāciju ir ieguvis Latvijā, bet pēc tam zināšanas papildinājis Anglijā un ieguvis miesnieka aroda kvalifikāciju, savukārt Beļģijā vairāku mēnešu garumā papildinājis zināšanas pie viena no Eiropā izcilākā miesnieka Hendrika Dīrendonka (Hendrik Dierendonck). Savukārt Dāvis Veilands Liepājā ir labi zināms šefpavārs, kurš pavāra kvalifikāciju ir ieguvis Latvijā, bet pēc tam strādājis labākajos Liepājas restorānos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.