Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā – Rīgas ielā – pārbūvēs tramvaja sliedes

Liepājā, turpinot tramvaja sliežu ceļa rekonstrukciju, no pirmdienas, 15. maija, būvdarbi norisināsies ne tikai Lielajā ielā, bet sāksies arī Jaunliepājas pusē, aptverot Rīgas ielu posmā no Raiņa ielas līdz Tirgus ielai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmums SIA “Baltijas būve” pirmdien, 15. maijā, plāno uzsākt tramvaja līnijas pārbūves darbus Rīgas ielā un plānota arī apakšzemes komunikāciju nomaiņa, tādēļ satiksmei tiks slēgts Rīgas ielas posms no Raiņa ielas līdz Tirgus ielai. Autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes organizācijas izmaiņām, turpmāk šo posmu apbraucot pa Raiņa ielu un Pīlādžu ielu, portālu “ReKurZeme” informē SIA “Liepājas tramvajs” sabiedrisko attiecību vadītājs Andrejs Rjabcevs.

Tramvaju sliežu ceļa pārbūve ir secīgs turpinājums 2014. gadā aizsāktajiem tramvaja sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem Liepājā, un to mērķis ir nodrošināt būtiskus uzlabojumus tramvaju pārvadājumu sistēmas darbībā, nodrošinot tramvaju kustības regularitāti un samazinot tehnisko avāriju risku.

Saskaņā ar noslēgto būvniecības līgumu būvdarbiem paredzētais laiks ir no šī gada maija līdz decembrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Liepājas tramvajs” iepirkuma rezultātā šī gada 31. martā ir noslēdzis būvdarbu līgumu ar SIA “Baltijas būve” par tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas pārbūvi Jaunliepājas un Vecliepājas ielu posmos. Būvdarbu līgums noslēgts par summu EUR 8 668 486,24, neskaitot PVN.

Līgums tiek īstenots Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansēta Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” specifiskā atbalsta mērķa 4.5.1.1 Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru (sliežu transporta) 4. kārtas ietvaros, realizējot projektu Nr.4.5.1.1/21/I/004 “Tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas pārbūve 4.kārta”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.