Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā septembrī iedzīvotāji aicināti piedalīties bezmaksas orientēšanās ievadapmācību nodarbībās

Septembrī dažādām iedzīvotāju mērķa grupām ir iespēja piedalīties bezmaksas orientēšanās sporta pamatprincipus ievadapmācību nodarbībās. Nodarbības vada orientēšanās treneru tandēms – Edgars Bērziņš un Guntars Kikučs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodarbību cikli septembrī tiek organizēti trīs dažādām mērķa grupām – ģimenēm ar bērniem, bērniem un jauniešiem vecumā līdz 18 gadiem, kā arī cilvēkiem ar invaliditāti, portālu “ReKureme” informē Liepājas pašvaldība.

Pirmais piecu nodarbību cikls ģimenēm ar bērniem sāksies 5. septembrī pl. 18.00. Turpmākās četras nodarbības plānotas 8., 12., 15. un 19. septembrī. Orientēšanās sporta apguves nodarbības ir lielisks veids, kā pavadīt brīvo laiku sportiski ģimenes lokā, apgūstot ko jaunu.

Otrs piecu nodarbību orientēšanās nodarbību cikls paredzēts cilvēkiem ar invaliditāti, kas plānots 9., 11., 17., 18. un 24. septembrī pl. 11.00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt septembra izskaņā, 22. septembrī pl. 18.00 tiks uzsākts trešais nodarbību cikls bērniem un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam, kas turpināsies 26., 29. septembrī, 3. un 6. oktobrī. Orientēšanās sporta pasniegšanas veids tiks pielāgots bērnu un jauniešu spējām.

Nodarbību mērķis ir veicināt prasmju un iemaņu izveidi un attīstību orientēšanās sportā, vienlaikus uzlabojot dalībnieku vispārējo fizisko sagatavotību.

Viens apmācību nodarbību cikls sastāv no piecām nodarbībām – katra cikla pirmā nodarbība paredzēta iekštelpās orientēšanās sporta teorijas apgūšanai, nākamās četras nodarbības norisināsies pilsētvidē, lai apgūtu orientēšanās sporta praktisko daļu brīvā dabā. Interesentiem, lai pilnvērtīgi apgūtu orientēšanās pamatprincipus, jāapmeklē visas piecas nodarbību ciklā ietvertās nodarbības. Vienas nodarbības ilgums – 1,5 stunda.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmā teorētiskā nodarbība norisinās LOC manēžas 306. kabinetā, 3. stāvā Brīvības ielā 55. Turpmākās praktiskās nodarbības norisinās Liepājas Jūrmalas parkā vai precizējot pie instruktora.

Par turpmākiem orientēšanās ievadapmācību nodarbību cikliem var interesēties pie treneriem, kā arī sekot līdzi informācijai Facebook lapā “Orientēšānās apmācības Liepājā” vai pašvaldības mājaslapas saitē www.liepaja.lv/veseliba.

Lai pieteiktos nodarbībām, jāsazinās ar instruktoru Edgaru Bērziņu (vēlams, sūtot sms) pa tālruni 29357397, norādot vārdu, uzvārdu un nodarbību ciklu, uz kuru piesakieties. Vietu skaits grupā ir ierobežots.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nepieciešamais inventārs orientēšanās nodarbībām tiek nodrošināts. Uz nodarbībām jātērpjas ērtā un laikapstākļiem piemērotā apģērbā, jāvelk slēgti sporta apavi, līdzi jāņem dzeramais ūdens.

Orientēšanās ir sporta veids, kurā sportistam, izmantojot kompasu, ir iespējami īsākā laikā jāatrod kartē atzīmētus un apvidū izvietotus kontrolpunktus.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.