Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepāja starp labākajiem darba ar jaunatni īstenotājiem

Izglītības un zinātnes ministrija 8. decembrī godināja jaunatnes jomā iesaistītos konkursā “Labākais darbā ar jaunatni 2022”. Liepāja apbalvojumus un atzinības ieguva piecās nominācijās, apliecinot jaunatnes jomas nozīmīgumu pašvaldībā un darba ar jaunatni īstenotāju neizsīkstošo enerģiju un attīstības jaudu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā Izglītības un zinātnes ministrija izteica atzinība pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, jauniešu centriem, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni, informē pašvaldība.

Godpilno pirmo vietu nominācijā “Līdzdalības stiprinātājs” jaunatnes organizāciju kategorijā saņēma biedrība “Attīstības platforma YOU+” par īpaši aktīvu darbu jauniešu pilsoniskās līdzdalības veicināšanā, savukārt Liepājas valstspilsētas pašvaldība šajā nominācijā pašvaldību kategorijā ieguva otro vietu.

Pirmo vietu ar Eiropas Solidaritātes projektu “Sdos nu smugeizon” ieguva arī Liepājas biedrība “Radi Vidi Pats” kategorijā “Drosmīgākais projekts”. Projekta ietvaros sadarbībā ar Liepājas ieslodzījuma vietu veicināta nebrīvē esošo jauniešu vēlme un spējas iekļauties sabiedrībā, kā arī radīta plašāka izpratne par iekļaujošu sabiedrību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atzinību kā jauniešu centrs, kas aktīvi darbojas un nodrošina jauniešiem telpas, iespēju kvalitatīvi pavadīt laiku, gūt atbalstu un līdzdarboties pilsoniskās līdzdalības aktivitātēs kategorijā “Jauniešiem draudzīga vide” saņēma Liepājas Bērnu un jauniešu centra struktūrvienība “Jauniešu māja”. Savukārt kategorijā “Iedvesmas dzirksts” atzinību saņēma biedrības “Attīstības platforma YOU+” vadītājs Andris Kāposts, apliecinot ilggadēju pieredzi jaunatnes jomā un iesaisti jaunatnes politikas veidošanā.

Kopskaitā 2022. gadā konkursā “Labākais darbā ar jaunatni” tika saņemti 57 pieteikumi astoņās kategorijās. Konkursa laureātiem tika pasniegta īpaša balva – supervaronis, kas apliecina laureātu drosmi un profesionalitāti, veicot darbu ar jaunatni un uzlabojot jauniešu dzīves kvalitāti Latvijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.