Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Liepājā svinīgi pasniedz Gada balvas zinātnē

Foto – facebook.com/liepajalv

Liepājas domē svinīgi pasniegtas Gada balvas zinātnē, tādējādi pateicoties nominantiem par ieguldījumu zinātniskās pētniecības attīstībā, kā arī Liepājai un Latvijai aktuālu inovatīvu risinājumu radīšanā, informē Liepājas pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gada balvu zinātnē par 2021. gada sasniegumiem saņēma četri nominanti:

Edgars Lāms – balvu un 1500 eiro lielu prēmiju saņēma par ieguldījumu Olafa Gūtmaņa daiļrades pētniecībā.

Sigita Ignatjeva – balvu un 500 eiro lielu prēmiju saņēma par novatorisku un starpdisciplināru pētījumu tulkojumzinātnē, izstrādājot promocijas darbu “Tulkojumstilistikas problēmu risinājumi pastišā un parodijā: Džeimsa Džoisa romāna “Uliss” tulkojums latviešu valodā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zane Frickausa – balvu un 300 eiro lielu prēmiju saņēma par veiktajām pētniecības aktivitātēm, izstrādājot maģistra darbu “Ekotehnoloģiski risinājumi mutes dobuma kopšanas līdzekļiem”.

Ieva Radziņa-Sproģe – balvu un 200 eiro lielu prēmiju saņēma par izstrādāto maģistra darbu “Starppriekšmetu saiknes īstenošana 1. klases mūzikas mācību satura apguvē”.

Gada balva zinātnē ik gadu tiek piešķirta Liepājas Universitāte akadēmiskajam personālam un studentiem (maģistrantiem, doktorantiem) par izcilu un nozīmīgu pētniecisko darbību, kas piedāvā inovatīvus risinājumus, rosina tautsaimniecisko aktivitāti, stiprina nacionālo un novada identitāti, kā arī veicina Liepājas Universitātes kā zinātniskā centra atpazīstamību Latvijā un pasaulē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.