Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā tapušais “Tīklu tornis” plāno uzņemt pirmos apmeklētājus

Liepājas Būvvaldes komisija ekspluatācijā pieņēmusi jauno brīvdabas atrakcijas objektu “Tīklu tornis”, kas izbūvēts Jūrmalas parkā, blakus bērnu rotaļu laukumam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunā brīvdabas atpūtas iekārta uzbūvēta Jūrmalas parka teritorijā, vietā starp vides objektu “Globuss” un Jūrmalas ielu. Tīklu tornis veidots kā atrakcija, kas piemērota dažāda vecuma bērniem un jauniešiem, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Metāla konstrukciju tornis ar tīklu sienu apdari izbūvēts trīs līmeņos augstumā līdz 12 metriem. Blakus uzbūvēta kases ēka ar terasi un žogu, kā arī uzstādītas velo novietnes. Pēc paveiktajiem būvdarbiem 15. augustā būvvaldes komisija objektu pieņēma ekspluatācijā.

Pēc projekta, kas Liepājas būvvaldē saskaņots šī gada 5. jūlijā, zemesgabalā novietots torņa būvju komplekss 190 kv. m. platībā. Tīklu torņa projekts izstrādāts īpaši šai parka vietai. Uzņēmējs nomas tiesības uz 340 kvadrātmetru lielo zemesgabalu no pašvaldības ieguva izsoles ceļā uz termiņu līdz pieciem gadiem, lai izvietotu tīklu atrakciju elementus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tīklu tornis savus pirmos apmeklētājus paredzējis uzņemt no 20. augusta.

Pasūtītājs: SIA “Liepājas Tarzāns”.
Būvprojekta izstrādātājs: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “RR Architects”.
Būvprojekta vadītājs, arhitekts: Artis Roķis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.