Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā var balsot par pirmsskolas izglītības iestādes nosaukumu

Šovasar Liepājā, Liedaga ielā 6 tiks atvērta pirmsskolas izglītības iestāde, kas ir viens no lielākajiem un apjomīgākajiem investīciju projektiem, ko veic pašvaldība, lai risinātu pieprasījumu un vietu trūkumu pirmskolas izglītības iestādēs, tajā paredzēta vieta astoņām grupiņām jeb 144 bērniem. Tāpēc ikviens aicināts izteikt viedokli par pirmsskolas izglītības iestādes nosaukumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ņemot vērā bērnudārza atrašanās vietu pilsētas Dienvidrietumu daļā, dabas un jūras tuvumu, tāpat iestādes atbilstību mūsdienīgas pirmsskolas izglītības iestādes koncepcijai, kā arī saskaņā ar Izglītības likuma 26. panta prasībām par izglītības iestādes nosaukumu, izglītības nozares pārstāvji iesūtīja savu redzējumu par topošās izglītības iestādes nosaukumu, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde Vadītāja palīgs komunikācijas jautājumos Renāte Meļķe.

Izvērtējot priekšlikumus, līdz 2023.gada 1. martam aicinām balstot par vienu no četriem izvirzītajiem variantiem – Liepājas pirmsskolas izglītības iestāde “Liedags”, “Mare”, “Rasa” vai “Kaija” izveidotajā aptaujas vietnē.

Jaunā bērnudārza ēka paredzēta 1880 kvadrātmetru platībā, tās kodolu veidos rotaļu telpa pirmā stāva līmenī, kas būs atvērta telpa divu stāvu augstumā un to varēs pielāgot dažādām vajadzībām un norisēm, tai skaitā izmantot kā pasākumu zāli. Tāpat arī bērnudārza teritorija tiks labiekārtota, veidojot vairākas dažāda veida atpūtas un rotaļu zonas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.