Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā var pieteikties stila un modes ilgtspējas pasākumam “PopUp garderobe”

Līdz šā gada 12. aprīlim Liepājas Latviešu biedrības nams aicina pieteikties dalībniekus stila un modes ilgtspējas pasākumam “PopUp garderobe”, kas notiks 22. aprīlī no pulksten 11.00 – 15.00 Liepājas Latviešu biedrības nama lielajā zālē, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Latviešu biedrības nama sabiedrisko attiecību speciāliste Anda Birkenberga.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar mērķi veicināt sabiedrības līdzdalību ilgtspējīgas un tīras vides veidošanā, piedāvājot sev neaktuālu apģērbu, apavus un aksesuārus iegādāties citiem, Liepājas Latviešu biedrības nams aicina pieteikties dalībniekus stila un modes ilgtspējas pasākumam “PopUp garderobe”.

Par dalībnieku stila un modes ilgtspējas pasākumā “PopUp garderobe” var kļūt ikviens interesents, kurš, atbilstoši noteikumiem, ir aizpildījis un iesniedzis pasākuma pieteikumu, tā apliecinot, ka tirdzniecības stendā piedāvās tikai savu un savas ģimenes apģērbu, apavus un aksesuārus, kas ir labā un teicamā stāvoklī, lai tos varētu lietot kāds cits. Dalības maksa par tirdzniecības vietu 2m2 apmērā ir 12 eiro.

Lai kļūtu par pasākuma dalībnieku, līdz 12. aprīlim jānosūta pieteikums uz e-pastu liva.krastina@biedribasnams.lv, norādot:
1) Vārdu, Uzvārdu;
2) Kontakttālruni;
3) Preču aprakstu;
4) 2 gab. piedāvāto preču fotogrāfijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz 15. aprīlim pretendentiem tiks nosūtīta e-pasta vēstule ar informāciju par dalības apstiprinājumu vai noraidījumu. Apstiprinātajiem dalībniekiem tiks izsūtīti rēķini, kas būs jāapmaksā līdz šā gada 18. aprīlim.

Organizatori informē, ka gadījumā, ja pieteikumu skaits pārsniegs pasākumā pieļaujamo vietu skaitu, dalībnieku atlase notiks ievērojot pieteikumu iesniegšanas secību.

Ar stila un modes ilgtspējas pasākuma “PopUp garderobe” Nolikumu var iepazīties Liepājas Latviešu biedrības nams mājaslapā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.