Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā vecāki lielā reibumā; vīrietis sievietei iesit pa seju; policija bērnu nogādā drošā vidē

Valsts policijas, Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki piektdien devās uz izsaukumu Liepājā, kur sievietei nodarīti miesas bojājumi. Notikuma vietā noskaidrots, ka bērna vecākiem kopīgas alkohola lietošanas laikā izcēlies konflikts. Ņemot vērā to, ka abi vecāki atradās alkohola reibumā, tika pieņemts lēmums nogādāt bērnu drošā vidē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

31.martā ap pulksten 07.30 Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā, Zaļās Birzs mikrorajonā, kādā īpašumā sievietei nodarīti miesas bojājumi. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Dienvidkurzemes iecirkņa amatpersonas ieradās notikuma vietā, kur sastapa Liepāja pilsētas Pašvaldības policijas amatpersonas un cietušo, kura paskaidroja, ka viņai pēc kopīgas alkohola lietošanas ar dzīvesbiedru izcēlies konflikts, kā rezultātā viņš viņu fiziski iespaidojis – iesitis pa seju, taču sieviete pretenzijas pret dzīvesbiedru neizteica, portālu “ReKurZeme” informē Valsts policijas sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Likumsargi veica alkohola pārbaudi sievietes un vīrieša izelpā un konstatēts, ka sieviete atradusies 2,28 promiļu reibumā, savukārt vīrietis – 2,44 promiļu reibumā. Ņemot vērā to, ka dzīvoklī atradās viņu abu nepilngadīgais bērns un abi vecāki atradās stiprā alkohola reibumā, pamatojoties uz Bērnu tiesību aizsardzības likumu, tika pieņemts lēmums par bērna nogādāšanu drošā vidē.

Valsts policijā pret abiem vecākiem uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi par bērna uzraudzīšanu, atrodoties alkohola ietekmē, kas var ierobežot spējas nodrošināt bērna drošību un aizsardzību no iespējamiem bērna dzīvības un veselības apdraudējumiem, ja to izdarījusi persona, kura atbildīga par bērna uzraudzību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar Bērnu tiesību aizsardzības likumu, par šādu pārkāpumu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu līdz 200 eiro. Materiāli pēc piekritības tiks nodoti Pašvaldības administratīvajai komisijai lēmuma pieņemšanai par soda apmēru.

Foto – Pixabay

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.