Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā Velobumā atklās riteņbraukšanas aktīvo sezonu

Foto – Liepaja.lv

Sestdien, 4. jūnijā, Liepājā pasākumā “Velobums” ar komandu velorogaininga sacensībām dažādās ieskaites grupās un tikšanos ar vairāku riteņbraukšanas organizāciju pārstāvjiem Jūrmalas parkā, tiks dots starts velobraukšanas aktīvajai sezonai. Organizatori aicina dalībniekus pieteikt dalību pasākumam līdz 30. maijam mājaslapā veloronis.lv/velobums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma pirmā daļa – sportiskas sacensības

Pasākuma pirmajā daļā Jūrmalas parkā riteņbraucēju draugu, kolēģu un ģimeņu komandas ar masu startu varēs doties trasē, lai vienas vai divu stundu distancēs mērotos spēkiem ar citām komandām, pārvietojoties ar velosipēdiem, un ar mobilo aplikāciju vāktu punktus, atzīmējoties pēc iespējas vairāk kontrolpunktos visā pilsētas teritorijā. Velorogaininga sacensības sniegs iespēju ikvienam dalībniekam iepazīt pilsētu no cita skatu punkta un iesaistīties aizraujošā pasākumā, nodrošinot sportisku atpūtu un savu zināšanu pārbaudi, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju kluba “VeloRonis” valdes priekšsēdētāja Inga Krivcova.

Dalībnieki aicināti iepazīties ar sacensību nolikumu mājaslapā veloronis.lv un reģistrēties kādā no šīm ieskaites grupām:
• Jauno ģimeņu – dalībnieki komandās no 2 līdz 5 cilvēkiem, vismaz viens bērns līdz 7 gadu vecumam, vismaz viens pieaugušais (no 18 gadu vecuma);
• Ģimeņu – dalībnieki komandās no 2 līdz 5 cilvēkiem un vismaz vienu bērnu līdz 14 gadu vecumam. Komandā jābūt vismaz vienai pilngadīgai personai;
• OPEN – dalībnieki komandās no 2 līdz 5 cilvēkiem, vecāki par 14 gadiem. Komandā jābūt vismaz vienai pilngadīgai personai;
• Veterāni – dalībnieki komandās no 2 līdz 5 cilvēkiem, visi vecumā virs 60 gadiem.
Organizatori aicina dalībniekus pieteikties sacensībām laicīgi internetā līdz 30. maijam, jo papildus dalībnieki no 31. maija varēs pieteikties ierobežotā skaitā jeb līdz tiek izsniegtas visas organizatoru iepriekš izdrukātās sacensību kartes.
Godalgoto trīs vietu ieguvēji katrā grupā saņems diplomu un balvas. Kā norāda organizatori, tad sacensībām reģistrētie dalībnieki tiks nodrošināti ar dzeramo ūdeni un uzkodām pasākuma norises starta/finiša vietā, kā arī iespēju piedalīties atbalstītāju balvu izlozē. Šogad kāds no reģistrētajiem dalībniekiem saņems lielo balvu – pasākuma organizatoru sarūpētu jaunu velosipēdu.
“Velobuma” formāts, kontrolpunktu atzīmēšanas kārtība, norises ilgums (vienas un divu stundu) un vērtēšanas grupas būs līdzīgas “Nakts Velobuma” un “Latvijas orientēšanās nakts” sacensību formātam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma otrā daļa – informācija par riteņbraukšanu Liepājā un burziņš

Velobuma otrajā daļā atzīmēsim aktīvās velosezonas startu – Jūrmalas parkā ikviens varēs novietot savu velosipēdu, atsildīties projekta “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” Liepājas mikrorajonu treneru pavadībā un tikties ar līdzīgi “velo” domājošajiem, kā arī pēc velorogaininga uzvarētāju sumināšanas uzzināt Liepājas velobraucēju aktualitātes un iedvesmas stāstus.

Velobumā skanēs mūzika un to vadīs Liepājas teātra aktieris Kaspars Kārkliņš. Pasākuma laikā organizatori sarūpējuši interesantas izklaides arī jaunākajiem pasākuma dalībniekiem. Īpašs pārsteigums – velobraucējām ar bērniem bērnu sēdeklīšos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.