Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā viesosies koncertprojekts “PārNovadnieki”

Svētdien, 10. aprīlī, pulksten 16 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē skanēs un skatītājus priecēs akustiskais koncertprojekts “PārNovadnieki”, kurā piedalīsies Latvijas novadu pārstāvēts kvartets.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sagaidot 2015. gadu Latvijas televīzijas raidījumā “Reiz Rīgā 2015”, uzstājās tobrīd jauns vokālais kvartets no četriem Latvijas novadiem – Artis Šimpermanis no Kurzemes, Māris Sloka no Zemgales, Andris Baltacis no Latgales un Harijs Joniškāns no Vidzemes. Šī uzstāšanās guva lielu atsaucību, un ikreiz, muzikantiem satiekoties, tika pārrunāts: “Vajadzētu atkārtot!”, vēstīts Liepājas Latviešu biedrības nama mājaslapā.

Ir pagājuši septiņi “maģiskie” (domājot par Septiņiem brāļiem gulētājiem) gadi un kvartets gatavs doties Latvijas ceļos jaunā sastāvā! Zemgali pārstāvēs Māris Sloka no grupas “Klaidonis”, Kurzemi – Artis Šimpermanis no “Rumbas Kvarteta”, Latgali – Andris Baltacis no grupas “Baltie Lāči”, un “PārNovadniekiem” pievienojas jauna balss – Silvestrs Lorencs no grupas “Zelta Kniede”, kas pārstāvēs Vidzemi.

Akustiskajā koncertprojektā “PārNovadnieki” skanēs jau pazīstamas un klausītāju iemīļotas dziesmas no solistu repertuāra, kā arī vēl nedzirdētas melodijas četrās balsīs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.