Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā vīrietis noliedz avarijas izraisīšanu; lamājas un mēģina pēc tam aizbraukt automašīnu

Sestdien, 25. martā, ap pulksten 22.40 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, Rojas ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums, taču neviens no vadītājiem negadījuma vietā neatrodas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policijas amatpersonas ieradās negadījuma vietā un noskaidroja, ka pagaidām nenoskaidrots vadītājs, braucot ar automašīnu “Volvo” uzbrauca automašīnai “Audi”, kas bija novietota ilgstoši stāvēšanai, portālu “ReKurZeme” informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Negadījumā cilvēki necieta. Tika bojātas automašīnas. Kamēr Valsts policijas amatpersonas strādāja avārijas vietā, ieradās automašīnas “Volvo” īpašnieks. Vīrietis noliedza, ka būtu vadījis automašīnu. Tāpēc likumsargi uzdeva jautājumu, kam viņš nodeva lietošanai automašīnu, taču arī šo informāciju vīrietis atteicās sniegt.

Vīrietis negadījuma vietā uzvedās agresīvi. Viņš lamājās necenzētiem vārdiem. Uz lūgumu to pārtraukt, viņš ignorēja un turpināja izteikt necenzētus lamu vārdus. Vīrietis tika nogādāts policijas iecirknī, kur tika uzsākti divi administratīvie procesi – par ziņu nesniegšanu un par sīko huligānismu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vīrietis tika atbrīvots, taču pastāvēja risks, ka viņš varēja atgriezties pie automašīnas, tāpēc likumsargi devās atpakaļ uz negadījuma vietu un vēroja situāciju, lai nepieļautu, ka vīrietis vada šo automašīnu.

Vīrietis pulksten 1.20 atgriezās atpakaļ negadījuma vietā, iesēdās automašīnā un uzsāka kustību. Likumsargi turpat viņu Rojas ielā apturēja, neļaujot, ka automašīna tiek vadīta. Pret vīrieti tika uzsākti vēl trīs administratīvie pārkāpuma procesi. Par automašīnas vadīšanu, ja ir spēkā transportlīdzekļa vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, par tādas automašīnas vadīšanu, kam nav OCTA. Par automašīnas vadīšanu, iespējams, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē. Vīrietis no alkohola pārbaudes uz vietas atteicās. Viņš tika nogādāts medicīnas iestādē ekspertīzes veikšanai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.