Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā Ziemassvētku priekšvakarā pasniegtas Gada balvas sociālajā jomā

Publicitātes foto

Ceturtdien, 22. decembrī, Liepājas Sociālā dienesta darbiniekiem pasniegtas Gada balvas sociālajā jomā un Ziemassvētku priekšvakarā sumināti visi darbinieki, kuri profesionāli, atbildīgi un godprātīgi aizvadītajā gadā veikuši savu darbu, sniedzot sociālo atbalstu liepājniekiem. Balvas konkursa uzvarētājiem un sveicienus Ziemassvētkos Sociālā dienesta direktore Linda Krasovska un direktores vietnieks Ainārs Bunka kopā ar Ziemassvētku vecīti nogādāja katrā sociālajā institūcijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursu “Gada balva sociālajā jomā” Sociālais dienests rīko jau trešo gadu, lai apzinātu un godinātu tos sociālajā jomā strādājošos sociālā darba speciālistus un darbiniekus, kuri profesionāli, godprātīgi un no sirds veic savu darbu, izrādot īpašu iniciatīvu uzticēto pienākumu veikšanā, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Konkursa pretendentus no Sociālā dienesta darbinieku vidus septiņās nominācijās izvirzīja sociālo institūciju vadītāji un kolēģi, savukārt Liepājas iedzīvotāji bija aicināti ieteikt sociālos darbiniekus nominācijai “Iedzīvotāju paldies”. Septiņās nominācijās bija izvirzīti 58 pretendenti, bet kopā ar “Iedzīvotāju paldies” anketām tika saņemts ap 600 pieteikumu.
Konkursa žūrijas komisija Liepājas domes deputāta Helvija Valča vadībā izvērtēja iesniegtos priekšlikumus un izvirzīja pretendentus arī žūrijas speciālbalvai. Vērā tika ņemts ne tikai izvirzīto nominantu tiešais darbs, bet arī darbinieka iniciatīva, spēja sadarboties ar kolēģiem un citām organizācijām un iestādēm, risinot liepājniekiem svarīgus sociālos jautājumus un problēmas.

Uzvarētāji saņēma Sociālā dienesta īpašo dizaina balvu – simbolisku liesmiņu un Liepājas valstspilsētas domes Pateicības rakstu. Sveicot balvas ieguvējus un apmeklējot visus darbiniekus savās darba vietās, Sociālā dienesta direktore Linda Krasovska novēlēja ikvienam veselību, dzīvesprieku un izturību, ikdienā sniedzot šo cilvēkiem tik nepieciešamo atbalstu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par nomināciju uzvarētājiem konkursā “Sociālā dienesta Gada balva” šogad kļuva:
“ Labākais sociālais darbinieks” Anita Zīle, Sociālās dzīvojamās mājas Flotes ielā 14 sociālā darbiniece un Marina Keirāne (Sociālā darba daļas sociālā darbiniece darbam ar ģimeni un bērniem);
“Labākais sociālā darba speciālists” – ” Simona Volkovska ( Sociālās palīdzības daļas sociālās palīdzības organizatore)
“Labākais aprūpētājs” – Aigra Pakule, aprūpētāja Nakts patversmē un Aija Viduce, aprūpētāja Veco ļaužu dzīvojamā mājā;

“Kolektīva sirds” Ināra Roze, Bērnunama vadītāja un Dzintra Pole, Atkarību profilakses centra sociālā pedagoģe);
“Saskarsmes eksperts” Diāna Rožkova, Bērnunama bērnu aprūpētāja
“Jaunā cerība” Anete Balode, Sociālā darba daļas sociālā darbiniece darbam ar ģimeni un bērniem
“Inovatīvākais darbinieks” Inese Sergejeva, Sociālās dzīvojamās mājas Ģ.Baloža ielā 1 aprūpētāja;

Nominācija “Žūrijas speciālbalva” Dāvim Grietēnam (Saimniecības daļas vadītājam) par ieguldījumu un iniciatīvu drošības pasākumu organizēšanā Covid 19 pandēmijas laikā, Dacei Štraubei (Sociālo pakalpojumu daļas sociālā darbiniece) par ieguldījumu sociālo projektu ieviešanā un audžuģimeņu kustības veicināšanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nominācijā “Iedzīvotāju paldies” ikviens liepājnieks varēja izvirzīt darbinieku par laipnu, saprotošu izturēšanos un iejūtīgu attieksmi, risinot līdzcilvēku sociālās problēmas. Par nominācijas ieguvēju ar visvairāk saņemtajām liepājnieku labajām atsauksmēm šogad kļuva Lāsma Aškāja, Sociālās dzīvojamās mājas Viršu ielā 9/11 sociālā darbiniece, kura iepriekš strādājusi arī Veco ļaužu dzīvojamā mājā.

Sociālā dienesta Pateicības raksti tika pasniegti arī tiem 14 darbiniekiem, kuri nominācijā “Iedzīvotāju paldies” katrā sociālajā iestādē bija saņēmuši visvairāk pozitīvo atsauksmju.
Šobrīd Dienesta pakļautībā darbojas 12 sociālās institūcijās, kurās strādā vairāk nekā 240 strādājošie – četras sociālās dzīvojamās mājas, Veco ļaužu dzīvojamā māja, Grupu dzīvokļi, Dienas centrs personām ar garīgās attīstības traucējumiem, Bērnunams, Nakts patversme, Atkarību profilakses centrs, birojs “Aprūpe mājās”, pensionāru dienas centri. Liepājniekiem ir iespēja Sociālajā dienestā saņemt 26 dažādus sociālos pakalpojumus un dažādus 22 sociālos un cita veida pabalstus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.