Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas 398. dzimšanas dienu atzīmēs ar daudzveidīgu svētku programmu

Liepājas 398.dzimšanas dienai veltīta daudzveidīga svētku programma, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par godu pilsētas jubilejai ikviens aicināts apmeklēt daudzveidīgu pasākumu programmu nedēļas garumā – pastaigu “Izgaismotā Liepāja”, apbalvošanas ceremoniju “Goda un gada liepājnieks”, īpašos piedāvājumus pilsētas restorānos un kafejnīcās, koncertus, teātra izrādes un mākslas izstādes, kā arī citas svētku norises.

No 17.marta līdz 19.martam, laika posmā no plkst.19 līdz 23, Liepājā norisināsies pastaiga “Izgaismotā Liepāja”. Trīs vakarus liepājnieki un pilsētas viesi varēs aplūkot gaismās pārvērsto Liepāju un kājām izstaigāt aizraujošu gaismas objektu maršrutu. Šī gada tēma būs “Pilsēta paradokss”.

Kā ierasts, gaismas objektus veidos zināmi un atzīti gaismas un video mākslinieki no Liepājas un visas Latvijas, kā arī objektu realizācijā tiks iesaistīti pieredzējuši tehniskā aprīkojuma nodrošinājuma uzņēmumi. Plašāka informācija par “Izgaismotā Liepāja” maršrutu vēl sekos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visas svētku nedēļas garumā Liepājas restorānos un kafejnīcās “Maestro Design Hotel&Restaurant”, “Oskars”, “Piano”, “Spīķeris 53”, viesnīcas “Kolumbs” restorāns “Tik un Tā…”, beķereja “Roma”, kafejnīca “Upe~le”, pludmales kafejnīca “7. līnija” varēs baudīt īpašus Liepājas dzimšanas dienas piedāvājumus.

Savukārt pašā pilsētas dzimšanas dienā, 18.martā, plkst.17 koncertzālē “Lielais dzintars” norisināsies apbalvošanas ceremonija “Goda un gada liepājnieks”. Ielūgumus uz pasākumu interesenti varēs saņemt martā, koncertzāles info centrā. Papildu informācija par saņemšanas kārtību vēl sekos.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs Liepājas dzimšanas dienas laikā aicinās iepazīt vecpilsētu bezmaksas ekskursijās. Vecpilsētas apskate svētku apgaismojumā gida pavadībā notiks 17.martā plkst.19 latviešu valodā, 18.martā plkst.19 latviešu un angļu valodā un 17.martā plkst.19 latviešu valodā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt sestdien un svētdien plkst.12 ikvienu, kurš vēlas labāk iepazīt Liepājas vecpilsētas burvību, pie koncertzāles “Lielas dzintars” gaidīs gids ar zaļi sarkano Liepājas karodziņu. Bezmaksas ekskursijas ilgums aptuveni 1,5 – 2 stundas.

Svētku nedēļas laikā daudzveidīgu kultūras un izklaides programmu būs nodrošinājuši arī citi vietējie kultūras nozares organizatori – varēs baudīt mākslas izstādes, teātra izrādes, piedalīties sporta aktivitātēs un citos pasākumos.

Sestdien, 18.martā, plkst.19 Liepājas teātrī varēs noskatīties vienu no izcilākajām Mihaila Čehova lugām režisora Dmitrija Pentrenko režijā “Kaija”, plkst.20 dziedātājs Andris Ērglis aicinās uz savas 40 gadu jubilejas lielkoncertu Liepājas Olimpiskā centra Arēnā, savukārt tās pašas dienas vakarā, plkst.21, kultūras namā “Wiktorija” ikviens liepājnieks un Liepājas viesis tiek aicināts atzīmēt pilsētas 398. dzimšanas dienu grupas “Pērkons” koncertā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.