Liepājas amatieru futbola čempionātu ar uzvaru sāk “Zvejnieks”, “Priekule/Ruģi” un FTS Baltic”

Aizvadītajā svētdienā tika uzsākts Liepājas pilsētas amatieru telpu futbola čempionāts, kas divās līgās pulcē 13 komandas. Liepājas Olimpiskā centra zālē tika aizvadītas četras spēles, kuru laikā tika sadalīti pirmie čempionāta punkti.

Čempionāts tika atklāts ar spēli starp B līgas komandām “SLV Pluss” un “FK Zvejnieks”. Lai gan čempionāta un spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts bez vārtu guvumiem, otrajā puslaikā “Zvejnieks” atvērās un, gūstot trīs bezatbildes vārtus, nodrošināja sev trīs punktus pirmajā spēlē un turnīra tabulā, portālu “ReKurZeme” informē čempionāta organizatori.

Starp A līgas vienībām “Priekule/Ruģi” un “FK Dienvidkurzeme” spēles sākums bija ļoti līdzīgs. Pirmie vārti no Arika Stankus, kurš spēles rezultātu atklāja vien 11.minūtē. Pēc precīzā raidījuma “Priekule/Ruģi” atguva savu spēles garšu un izcīnīja pārliecienošu uzvaru 6:1.

Kā nākamās laukumā devās “Futbola veterāni” un “Priekules SC” komandas. Abas komandas spēli uzsāka salīdzinoši piesardzīgi, tomēr neveiksmīga episode spēles beigu daļā no “Futbola veterānu” puses, kā rezultātā bumba tika novirzīta savos vārtus un nokļūts iedzinēju lomā. Tas gan nebija uz ilgu – spēles 38.minūtē “Futbola veterāni” guva vārtus un panāca izlīdzinājumu, kas noturējās arī līdz spēles beigām.

Dienas noslēdzošajā spēlē laukumā devās “TEM” un “FTS Baltic”. Jau spēles pats sākums liecināja, ka šī spēle būs īpaši aizraujoša. Pirmajā minūtē rezultatīvs Dans Hūns (“FTS Baltic”), bet uzreiz pēc tam vārtus gūst un rezultātu izlīdzina viens no “TEM” līderiem Remīrs Moseičenko. Piecas minūtes vēlāk, Remīrs izvirza savu komandu vadībā, bet vēl pēc neilga brīža “FTS Baltic” jaunieguvums Toms Brūns rezultātu izlīdzina. Spēles pirmajā nogrieznī divus vārtus gūst vēl “TEM” un šķiet, ka tikai spēles rezultāts ir jānotur. “FTS Baltic” gan likās citādāk – otrajā puslaikā fenomenāli gūti divi vārti un rezultāts kļūst neizšķirts 4:4. Lai gan komandas apmainījās ar vairākām labām epizodēm, spēles rezultāts vairs mainīts netika.