Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Liepājas Autobusu parks” piedāvā darba vietas Ukrainas civiliedzīvotājiem

AS “Liepājas Autobusu parks” (LAP) piedāvā vismaz 20 darba vietas – šoferiem un autoatslēdzniekiem, patvēruma meklētājiem no Ukrainas, kuri ieradīsies Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā aģentūru LETA informēja LAP, pēc vakar Saeimā steidzamības kārtībā pieņemtā Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma LAP ir gatavs piedāvāt darba iespējas Ukrainas valstspiederīgajiem.

Vakar Saeimā steidzamības kārtībā tika pieņemts Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likums, kas sniedz tiesības Ukrainas pilsoņiem saņemt ilgtermiņa vīzu uz vienu gadu un tiesības uz nodarbinātību jeb darba uzsākšanu Latvijā.

Ukrainas valstspiederīgajiem, kas ierodas un ieradīsies Latvijā, ir nepieciešams visa veida atbalsts šajā trauksmainajā un traģiskajā laikā, akcentēja LAP, uzsverot, ka ir jābūt gataviem cilvēkiem palīdzēt ilgtermiņā, tāpēc LAP piedāvā vairākas darba vietas šoferiem, kuriem ir atbilstošas kvalifikācijas vadītāja apliecība (D kategorija), kā arī autoatslēdzniekiem, un uzņēmums ir gatavs palīdzēt pēc iespējas ātrāk uzsākt darba gaitas, lai iegūtu vismaz finansiālo stabilitāti.

Lai sazinātos par darba iespējām LAP, Ukrainas valstspiederīgie tiek aicināti sazināties ar uzņēmumu. Katrs pieteikums tiks izskatīts individuāli maksimāli īsā laika posmā, kā arī tiks sniegts atbalsts nepieciešamo formalitāšu nokārtošanai, lai pēc iespējas ātrāk varētu nodrošināt patvēruma meklētājiem darba vietu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.