Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Liepājas autobusu parks” valdē iecelta Anna Valtere

AS “Liepājas autobusu parks” valdē 21.janvārī iecelta Anna Valtere, kas būs atbildīga par finanšu procesu uzraudzību un attīstības veicināšanu uzņēmumā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valtere valdē nomaina Laimu Kutuzovu, kura turpinās darbu kā “Liepājas autobusu parka” finanšu departamenta direktore un uzņēmuma meitassabieddrības SIA “RumbaTours” valdes locekle.

Valterei ir pieredze vadošos amatos audita jomā auditorkompānijā “KPMG”, tranzīta nozarē AS “Ventspils tirdzniecības osta”, finanšu ārpakalpojumos SIA “Ventspils Port Services”. Viņai ir izglītība uzņēmumu vadībā, personāla vadībā un tiesību zinātnēs, turklāt viņa ir starptautiskās grāmatvežu asociācijas (FCCA) biedre.

“Liepājas Autobusu parka” vadība 2022.gadā turpina darbu pie koncerna pārvaldības pilnveidošanas, konkurētspējas celšanas, turpinot stiprināt uzņēmumu ar profesionāļiem audita, informācijas tehnoloģiju (IT), procesu ieviešanā un vadībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmuma mērķis ir turpināt pārvaldes optimizāciju – tādu vadības un operatīvās darbības procesu ieviešanu, kas palīdz uzņēmumam sagatavoties gan šodienas, gan rītdienas izaicinājumiem.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka “Liepājas autobusu parka” valdē darbojas arī priekšsēdētājs Leonīds Krongorns un valdes loceklis Māris Ārbergs.

Uzņēmums reģistrēts 1991.gadā un tā pamatkapitāls ir 878 417 eiro. “Liepājas autobusu parka” finanšu dati par 2021.gadu vēl nav pieejami, bet 2020.gadā tas strādāja ar 10,926 miljonu eiro apgrozījumu un 475 752 eiro peļņu.

“Liepājas autobusu parka” mazākuma akcionārs (34%) ir Liepājas pašvaldība, bet vairāk nekā puse uzņēmuma (59,82%) pastarpināti pieder Andra Šķēles (67%) un Aināra Šlesera (33%) ģimenēm.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.