Liepājas badmintonisti startē Latvijas klubu komandu čempionātā un izcīna godalgas Ozolniekos

Pagājušās nedēļas nogalē, 4. un 5.martā, Jaunolainē norisinājās XJeans Latvijas klubu komandu čempionāts, kur par čempiona titulu cīnījās 17 valsts spēcīgākās klubu komandas. Veju pilsētu čempionatā parstāvēja divas komandas, kas abas izcīnīja 7.vietas, tā nespējot atkārtot iepriekšējā gadā sasniegto 4.vietu, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas badmintonistu treneris Aigars Brečs.

Elites grupā mūsu komandā startēja spēcīgākie juniori: Leonardo Golovčenko, Gustavs Dāvids Brečs, Pauls Rozenvalds (Jelgava), Marta Heize, Žanete grijniece un Evelīna Smirnova, bet augstākajā meistarības grupā “LSSK” kluba seniori Guntis Pirktiņš, Aigars Brečs, Santa Bronka, Inna Korjukina, Ilze Gūtmane, Eva Filka un Māris Laizāns no Alsungas.

25.februārī liepājnieki ņēma dalību Ozolnieku ziemas turnīrā, kur E grupas meiteņu vienspelēs pirmās godalgas, savās pirmajās sacensībās, izcīnīja mūsu jaunākās dalībnieces Paula Mežale – sudrabs un Anželika Vinklere – bronza.

Divas zelta godalgas Arnoldam Tiļļam, kas pārī ar Nilu Vītoliņu uzvarēja C grupas vīru dubultspēlēs un C grupas jauktajās dubultspēlēs pārī ar Madaru Vītolu, kam pārliecinošs triumfs arī E grupas meiteņu vienspēlēs.

Sudrabs C grupas jauktajās dubultspēlēs Nilam Vītoliņam pārī ar Diānu Čaiku, abi startēja arī vienspēlēs izcīnot 4.vietu

Bronza Diānai Čaikai ar Madaru Vītolu arī sieviešu dubultspēlēs

4.vieta vīriešu dubultspēlēs Aigaram Brečam pārī ar Andreju Andrējevu no Jelgavas.