Liepājas badmintonistiem medaļas Latvijas kausā jauniešiem un turnīrā “Palangos stinta”

Pagājušās nedēļas nogalē, 17. un 18. februārī, Valmierā “Forza” Latvijas kausa izcīņas pirmā posma sacensībās piedalījās 144 dalībnieki no Rīgas, Siguldas, Valmieras, Valkas, Cēsīm, Baložiem, Talsiem, Jelgavas un Liepājas, cīnoties par medaļām Dimanta, Zelta un Bronzas meistarības grupās.

Bronza Dimanta līgas dubultspēlēs Leonardo Golovčenko pārī ar Jāni Jaunslavieti JR (kk Lotos) pusfinālā sīvā cīņā trīs setos (18-21, 21-19, 19-21) atzīstot Dāvja Strazdiņa (RSP/RBS) un Andreja Viļņa (Talsu NSS) pārākumu, bet mazājā finālā pārspējot Valmieras sporta skolas pārstāvjus Rolandu Bračikovu un Rihardu Žugu. Liepājnieks startēja arī vienspēlēs izcīnot 5.vietu un jauktajās dubultspēlēs pārī ar Auroru Laizāni (Talsu NSS), kur trijās spēlēs trīs setos tika piedzīvoti sāpīgi zaudējumi, kā rezultātā 8.vieta, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas badmintonistu treneris Aigars Brečs.

Sudrabs Zelta līgas vienspēlēs Nilam Vītoliņam mačā par zeltu (16-21, 12-21) zaudējot Danielam Kubiņam (Siguldas BK/SSS) Jauktajās dubultspēlēs Vītoliņš ar Diānu Čaiku izcīnīja 7.vietu, bet Zelta līgas meiteņu vienspēlēs Čaika ierindojās 10.vietā.

Zelta līgā startēja arī Andželika Vinklere un Ieva Meždreija dubultspēlēs izcīnot 7.vietu. Vienspēlēs Zelta līgā Vinklere 14., bet Bronzas 1.līgā Meždreija 11.vietā.

Arī Liepājas badmintona “jaunākā maiņa” Elza Kugelāne un Alise Antane dubultspēlēs Bronzas 2.līgā izcīnīja 7.vietu, bet vienspēlēs Kugelānei augstā 6.vieta, bet Antanei 18.

Nedēļu iepriekš Palangā paralēli Stinšu svētkiem norisinājās turnīrs “Palangos stinta”, kur sieviešu dubultspēlēs sudraba godalgas izcīnīja Marta Heize un Žanete Griniece finālā (15-21, 13-21) piekāpjoties Jurgitai Bazytei un Juditai Vadeikienei no Klaipēdas. Dubultspēlēs startēja arī Guntis Pirktiņš pārī ar Gintaras Bačkevičius no Viļnas izcīnot 11.vietu.