Liepājas bokseriem skaistas uzvaras Liepājas čempionātā

25 un 26. maijā Liepājas Olimpiskajā centrā notika Liepājas atklātais čempionāts boksā – I. Enkūža starptautiskais piemiņas turnīrs.

Boksa klubs “Olymp sports” ar treneri Nikolaju Janoviču priekšgalā, sadarbībā ar Liepājas Komplekso sporta skolu noorganizēja boksa sacensības, kurās piedalījās sportisti no Rīgas, Ventspils, Jēkabpils, Olaines, Alsungas, Grobiņas, Kuldīgas, Ķekavas, Igaunijas, kā arī no vairākām Lietuvas pilsētām, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Kompleksās sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Liepājas Kompleksās sporta skolas treneris Raitis Mičulis stāsta: “No Kompleksās sporta skolas piedalījās vairāk kā desmit audzēkņu, kuri izcīnīja godalgotas vietas. Vislabāk sevi parādīja šā gada Latvijas čempioni Bogdans Proņins un Markuss Reke, kuri gatavojas U17 Eiropas čempionātam Bosnijā un Hercogvinā.
Bogdans Proņins vienu svaru kategoriju augstāk kā ierasts startēja pārliecinoši un finālā pārspēja bokseri no Ventspils. Savukārt Markuss Reke pret divus gadus vecāku sportistu no Kuldīgas izcīnīja skaistu uzvaru 2. raundā ar tehnisko nokautu, kaut gan 1. raundu pārliecinoši zaudēja.”

Kompleksās sporta skolas bokserus sacensībām sagatavoja un sekundēja treneri Raitis Mičulis un Ņikita Androščuks.