Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas centra glābšanas stacijā notiks diskusija par vides pieejamību pilsētā

Trešdien pulksten 15.30 Liepājas centra glābšanas stacijā notiks diskusija par Liepājas vides pieejamību, aģentūru LETA informēja biedrības “Radi vidi pats” pārstāve Ilze More.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Diskusijas mērķis ir sniegt iespēju liepājniekiem uzzināt vairāk par vides pieejamību un labklājīgas dzīves veidošanu cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, kā arī diskutēt par problēmām un iespējamajiem risinājumiem, kas skar šos cilvēkus.

Jau iepriekš par šo tematu notikusi saruna un velobrauciens, kuru laikā ar iedzīvotājiem, kuriem ir funkcionāla rakstura traucējumi – dzirdes, redzes, kustības un garīga rakstura – tika pārrunāti viņu lielākie ikdienas izaicinājumi pārvietojoties pilsētā, cenšoties atrast darbu, atpūšoties.

Sarunas laikā atklājās, ka darba pieejamības jautājumi ir aktuāli, tāpat joprojām svarīgi ir pārvietošanās, piekļuves jautājumi dažādām vietām pilsētā, piemēram, tualetēm, kā arī publisko vietu pielāgošana jau būvniecības plānošanas periodā, norāda More.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Diskusijā piedalīsies Liepājas pašvaldības izpilddirektora vietnieks būvniecības jautājumos Didzis Jēriņš, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas pārstāve Māra Skuja, biedrības “Cerība. Ticība. Mīlestība” pārstāvis Mārtiņš Mamis, kā arī vēl citu organizāciju pārstāvji.

Diskusiju būs iespējams vērot klātienē Liepājas centra glābšanas stacijas kompleksā cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, kā arī tiešsaistē biedrības “Radi vidi pats” “Facebook” lapā. Ieraksts tiks saglabāts un publicēts biedrības “Youtube” kontā.

Biedrības “Radi vidi pats” mērķis ir veicināt Latvijas sabiedrības ilgtspējīgu attīstību, kultūras un vides izglītību caur jauniešu un pieaugušo mūžizglītošanu un līdzdalību sociālajos procesos. Kopš 2020.gada biedrība realizē projektu “Radi Liepāju pats” ar mērķi izmēģināt dažādas metodes, kas palīdzētu iesaistīt liepājniekus kvalitatīvu un demokrātisku dzīves apstākļu veidošanā.

Projekta gaitā notiek sarunu vakari, velobraucieni, diskusijas, dzīvās bibliotēkas, tapis kopienas dārzs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.