Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas domē deputāta pienākumus sāk pildīt Pāvels Sereda

Otrdien Liepājas pašvaldības domes ārkārtas sēdē deputāta pienākumus sāk pildīt Pāvels Sereda (S), stājoties deputātes Ludmilas Rjazanovas (S), kura mandātu zaudēja nevakcinēšanās pret Covid-19 dēļ, vietā, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat otrdienas domes ārkārtas sēdē apstiprināja lēmumu par deputāta Seredas iekļaušanu Pilsētas attīstības komitejas un Finanšu komitejas sastāvā, aizstājot deputāti Rjazanovu.

Jau ziņots, ka Liepājas dome pagājušā gada 16.decembrī pieņēma lēmumu, ar kuru tika nolemts uz laiku apturēt Liepājas domes deputātes Rjazanovas pilnvaras. Atbilstoši Liepājas vēlēšanu komisijas sniegtajām ziņām deputāte nav uzrādījusi vēlēšanu komisijai sertifikātu vai klīniskās universitātes slimnīcas speciālista vai konsīlija atzinumu par vakcinācijas pret Covid-19 atlikšanu uz noteiktu laiku. Uz deputātes pilnvaru apturēšanas laiku viņas vietā stājas nākamais kandidāts, kurš ieguvis sadarbspējīgu sertifikātu.

Līdz ar to 2021.gada 21.decembrī Liepājas vēlēšanu komisija pieņēma lēmumu par Seredas kā nākamā kandidāta, kurš saņēmis nākamo lielāko balsu skaitu no partijas “Saskaņa” saraksta, deputāta pilnvaru pildīšanu.

Saskaņā ar likuma “Par pagaidu papildu prasībām Saeimas deputātu un pašvaldību domju deputātu darbam” pašvaldības domes deputāta pilnvaras īstenot ir tiesīgs tikai tāds deputāts, kurš līdz 2021.gada 15.novembrim ir ieguvis un uzrādījis pašvaldības vēlēšanu komisijai derīgu Covid-19 sertifikātu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.