Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas dzimšanas dienā sabiedrisko transportu var izmantot bez maksas

Sestdien, 18. martā, Liepājas 398. dzimšanas dienā, liepājnieki un pilsētas viesi sabiedriskajā transportā – pilsētas maršruta autobusos un tramvajos – varēs braukt bez maksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar Liepājas domes saistošajiem noteikumiem sestdien, 18. martā, sabiedriskais transports Liepājā ir bez maksas, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports” biroja administratore Santa Rancāne.

Svinot Liepājas 398. dzimšanas dienu, no 17. līdz 19. martam pilsētā norisināsies pastaiga “Izgaismotā Liepāja”. Trīs vakaru garumā liepājnieki un pilsētas viesi varēs aplūkot gaismās pārvērsto Liepāju un kājām izstaigāt aizraujošu gaismas objektu maršrutu. Pastaigā “Izgaismotā Liepāja” būs apskatāmi 17 gaismas objekti. Kā ierasts, gaismas objektus veidos zināmi un atzīti gaismas un video mākslinieki no Liepājas un visas Latvijas, kā arī objektu realizācijā tiks iesaistīti pieredzējuši tehniskā aprīkojuma nodrošinājuma uzņēmumi. Objekti būs apskatāmi katru pasākuma vakaru no plkst. 19.00 līdz plkst. 23.00.

Pastaigas maršruta buklets pieejams šeit: https://www.liepaja.lv/izgaismota2023/.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ņemot vērā apjomīgos ielu remontdarbus pilsētā, aicina uz svētku pasākumiem doties, izmantojot sabiedrisko transportu, jo sabiedriskā transporta kustība netiek apturēta.

Sabiedriskā transporta maršrutu kustības saraksti pieejami mājaslapas www.liepajastransports.lv sadaļā Maršrutu kustības saraksti.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.