Liepājas džudistiem labi rezultāti sacensībās Rīgā

U21 vecuma grupā Liepājas Kompleksajai sporta skolai svara kategorijā līdz 66 kg uzvaru guva Pāvels Višņovs. Publicitātes foto.

Latvijas džudo federācija nedēļas nogalē Rīgā rīkoja Baltijas sacensības džudo cīņā U18 (2005.-2207. dzimšanas gads) un U21 (2002.-2007. dzimšanas gads) vecuma grupās.

U21 vecuma grupā Liepājas Kompleksajai sporta skolai divi uzvarētāji: svara kategorijā līdz 66 kg – Pāvels Višņovs un svara kategorijā līdz 100 kg – Roberts Starčaks Jankausks. Svara kategorijā līdz 81 kg Ivans Mihaļovs palika 5. vietā, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Kompleksās sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Savukārt U18 vecuma grupā Kirils Golubevs (60 kg) izcīnīja 3. vietu, Niks Lomonosovs (66 kg) 5. vietu, Artjoms Sidorčenko (73 kg) 5. vietu un Deniss Šabanovs (55 kg) ierindojās 7. vietā.

Liepājas Kompleksās sporta skolas džudo treneris Vladimirs Ševkovs, par sacensībām runājot, atzīst: “To, ka abi puiši uzvarēs, es zināju, gaidīju vēl vienu uzvaru, bet šoreiz nesanāca. Iemesls varēja būt arī tas, ka pirms sacensībām sportistam mainījās svara kategorija, un tā pamainīja arī prognozes.”

Pēc divām nedēļām notiks atlases kārta Eiropas jaunatnes olimpiskajam festivālam, kurš deviņos sporta veidos notiks jūlijā Slovākijā. Atlases sacensībās piedalīsies arī Liepājas Kompleksās sporta skolas džudisti, un vaicāts par sportistu skaitu, treneris teica: “četri noteikti, varbūt pat pieci.”