Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Liepājas enerģija” aicina klientus veikt siltumapgādes sistēmas ikgadējo pārbaudi

SIA “Liepājas enerģija” aicina klientus veikt siltumapgādes sistēmas ikgadējo pārbaudi, lai kvalitatīvi sagatavotos jaunajai apkures sezonai un savlaicīgi atklātu iespējamās bojājumu vietas siltumtīklos, aģentūru LETA informēja kompānijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar Siltumenerģijas piegādes un lietošanas noteikumiem, siltumenerģijas lietotājam reizi gadā, saskaņojot ar piegādātāju, ir jāveic siltumtīklu, siltumpunktu, apkures, ventilācijas un karstā ūdens apgādes sistēmu vispārējo pārbaudi un hidrauliskās pārbaudes.

Uzņēmums aicina pirms kārtējās apkures sezonas sākšanās savlaicīgi veikt minētās pārbaudes, iepriekš to saskaņojot ar “Liepājas enerģija”, zvanot uz tālruņa numuriem 63429160 vai 63425689, vai arī sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi info@liepajasenergija.lv ar norādi “Hidrauliskā pārbaude (objekta adrese)”.

Sazinoties ar uzņēmumu, kompānija lūdz identificēt pārbaudes pieteicēju un nosaukt ēkas adresi, kā arī vēlamos pārbaudes laikus. Ja ir vairāki pārbaudāmie objekti, informācija jāsūta uz e-pasta adresi info@liepajasenergija.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Liepājas enerģija” informē, ka uzņēmumam ir tiesības pārtraukt siltumenerģijas piegādi, ja nav veikta ikgadējā iekšējo siltumtīklu hidrauliskā pārbaude, vai atkārtota pārbaude, kā arī, ja konstatēti bojājumi.

Gatavojoties jaunajai apkures sezonai, arī uzņēmums turpina veikt siltumenerģijas ražošanas iekārtu tehnisko apkopi, kā arī aktīvi strādā, lai centralizētajai siltumapgādes sistēmai pieslēgtu jaunus klientus. Kopumā šogad plānots izbūvēt centralizētās siltumtrases 1400 metru garumā dažādos pilsētas mikrorajonos, pieslēdzot 22 jaunus klientus ar kopējo plānoto slodzi 3,50 megavati.

“Liepājas enerģija” apgrozījums 2021.gadā bija 16,64 miljoni eiro, kas ir par 0,49 miljoniem eiro vairāk nekā iepriekšējā gada pārskata periodā, savukārt kompānijas peļņa bija 1,393 miljoni eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir AS “Latvenergo” – 51%, Liepājas dome – 39%, Guntaram Kokorevičam pastarpināti piederošā SIA “Enerģijas risinājumi” – 10%. Kompānija reģistrēta 2005.gadā, un tās pamatkapitāls ir 6,972 miljoni eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.