Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas interjera muzejā atkal būs maizes diena

Piektdien, 26. augustā, sākot no pulksten 13 līdz 21 Liepājas 17.–19. gadsimta interjera muzejs “Hoijeres kundzes viesu nams” Kungu ielā 24 atkal aicina uz maizes cepšanas un degustācijas pasākumu, turpinot popularizēt vēsturisko maizes cepšanas tradīciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā norādīja Liepājas muzeja direktore Dace Kārkla, “Maizes diena Hoijeres namā”, tāpat kā iepriekš, ir saistīta ar Liepājas interjera muzeja darba laika izmaiņām. Interjera muzejs apmeklētājiem būs atvērts neierastā laikā – no plkst. 13 līdz 21, ļaujot atraitnes Hoijeres un Stenderu ģimenes dzīvojamās telpās izbaudīt vakara gaismas burvību, ko papildina maizes krāsnī ceptās maizes smarža visā namā.

Maizes dienā sāksies plkst. 13, iekurot nama maizes krāsni Hoijeres krogā. Visi interesenti, kuri vēlas sekot līdzi maiznieka Aivara Ozola rudzu un kviešu saldskābmaizes kukulīšu veidošanai, to iecelšanai krāsnī un maizes gatavošanas procesam, tiek aicināti ierasties jau uz plkst. 13.

Savukārt apmeklētājus, kuri vēlas nogaršot jau pagatavoto maizi vai iegādāties to līdzņemšanai – uz plkst. 16. Svaigi izcepto maizi būs iespējams nodegustēt ar Rucavas balto sviestu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plkst. 17 ikviens interesents ir aicināts pievienoties organizētai ekskursijai muzejā, kur, zinošu stāstnieku pavadībā, aicinām piedzīvot vēsturiskā nama burvību. Sākot ar plkst.18.30 par lustīgi muzikālu “Maizes dienas” novakari “Hoijeres krogā” parūpēsies Rucavas kapela “Paurupīte”.

Publicitātes foto autors: Kārlis Volkovskis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.