Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas jaunie peldētāji gadu noslēdza ar Ziemassvētku startiem

Liepājas Kompleksās sporta skolas peldētāji tradicionāli gadu noslēdz ar Ziemassvētku startiem. Šogad sacensības tika aizvadītas 29. decembrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepriekš sacensības notika divu dienu garumā vismaz 700 dalībniekiem no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas. Šis laiks ir uzlicis savus noteikumus, un treneri ir pateicīgi par to, kas turnīrs zaļajā epidemioloģiskajā režīmā vispār varēja notikt, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Kompleksās sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

  1. gada Ziemassvētku starti 2006.-2009. gadā dzimušajiem peldētājiem pulcēja ne vairāk kā simts dalībnieku, ko atļāva Ezerkrasta baseina epidemioloģiskā ietilpība. Sacensībās piedalījās audzēkņi no Ezerkrasta un Liepājas Olimpiskā centra treneru Ruslana Makarova un Margaritas Kručiņinas vadībā.

Liepājas Kompleksās sporta skolas peldēšanas treneri Tīna Korbane un Dmitrijs Gorlačevs ir gandarīti par iespēju organizēt sacensības un Dmitrijs Gorlačevs saka: “Jaunajiem sportistiem bija iespēja uzlabot savus rezultātus, turklāt mēs pasniedzām apbalvojumus par iepriekšējiem startiem un iegūtajām sporta klasēm. Parasti Ziemassvētku startos ir piedalījušies mūsu draugi-peldētāji no citām valstīm, un mēs gaidām iespēju sacensībās pulcēt atkal lielu skaitu sportistu.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.