Liepājas jaunie tenisisti izcīna medaļas

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi izcīnīja vairākas medaļas sacensībās Liepājā, kā arī Rīgā. Kopumā tika izcīnītas trīs zelta, divas sudraba un divas bronzas medaļas.

Svētdien, 18. februārī, LOC Tenisa hallē norisinājās sacensības “JIL LTSS turnīrs” U14 vecuma grupai. Sacensībās piedalījās 8 zēni, no kuriem 7 bija liepājnieki un 18 meitenes, no kurām 17 bija liepājnieces. Zēnu konkurencē uzvaru izcīnīja Ernests Škuburs, 2.vietā ierindojās Nikolas Olumide Zalomovs, bet 3.vietu ieguva viesis no Mārupes Tenisa skolas – Hugo Ozoliņš. Tikmēr meiteņu konkurencē uz goda pjedestāla kāpa tikai liepājnieces – 1.vietā ierindojās Jaroslava Golovanova, 2.vietu ieguva Veronika Melančenko, bet 3.vietu izcīnīja Vasilisa Melančenko, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skola.

Svētdien, 18. februārī, Rīgā norisinājās TK “Enri” / Tennis My Life balvas izcīņa U8, U9 un U10 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Adrians Gorbačovs, Matijas Buškevics, Jānis Lanka, Rūdolfs Janens, Robins Alksnis un Dana Karpenko U8 vecuma grupā, Aksels Jekševics, Kārlis Sproģis, Hugo Eihmanis, Lote Grietēna, Keita Siliņa, Karolīna Kalnišķe un Darina Kozlova U9 vecuma grupā, kā arī Leo Pohevičs, Valters Valdmanis un Emma Laukagale U10 vecuma grupā. Liepājniece Dana Karpenko uzvarēja visas spēles turnīrā un izcīnīja 1.vietu U8 vecuma grupas konkurencē. Savukārt U10 vecuma grupas zēnu konkurencē liepājnieks Valters Valdmanis izcīnīja bronzas medaļu.