Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas jaunie volejbolisti uzņem ciemos ukraiņu sportistus

Aizvadītajā nedēļā Liepājas Sporta spēļu skolas volejbola audzēkņi piedalījās turnīrā “Kurzemes Kauss”. Turnīra laikā izveidojās draudzība ar sportistiem no Ukrainas un šajā nedēļā ukraiņu volejbolistus uzņēma Liepājas Sporta spēļu skolas sportisti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liepājas Sporta spēļu skola uzņēma vairāk nekā četrdesmit Ukrainas jaunos volejbolistus, iepazīstināja ar treniņu procesu un infrastruktūru. Jaunie sportisti bija īpaši pārsteigti par liepājnieku iespēju daudzveidību. Liepājas Sporta pārvalde, Liepājas volejbolisti un viņu vecāki bija sagatavojuši dāvaniņas ukraiņu sportistiem, piemēram, šokolādes, klades, pildspalvas un citas skolēnam ikdienā noderīgas lietas. Pēc ekskursijas trīs zēnu komandas – 2010 un jaunāki, 2009. – 2010. gadā dzimuši un 2007. – 2008. gadā dzimuši zēni piedalījās draudzības spēlē, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Sporta spēļu skolas sporta trenere/Sporta organizatore
Inguna Valdmane.

Ukrainas jaunie sportisti divas nedēļas viesojās Latvijā, kas ļāva jauniešiem atpūsties no trauksmes signāla, kas katram ir uzstādīts telefonā. Ukrainā, skanot trauksmes signālam, nākas pārtraukt treniņu procesu vai sacensības, jo steidzīgi jādodas uz bumbu patvertnēm.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.