Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas mākslas vingrotāja Nikola Vasiļjeva startē Latvijas izlasē

No 15. līdz 19. jūnijam Telavivā (Izraēla) notika Eiropas čempionāts mākslas vingrošanā, kurā piedalījās labākās vingrotājas no 39 valstīm. Latviju pārstāvēja Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkne Nikola Vasiļjeva kā Latvijas izlases dalībniece. Kopvērtējumā Latvijas izlases komanda ierindojās augstajā 11. vietā, tādā veidā nodrošinot Latvijai iespēju piedalīties Pasaules čempionātā rudenī. Sportistes trenerēm par to ir liels prieks un gandarījums, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Kompleksās sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nikolas trenere Tatjana Ņikitina saka: “Nikola senioru klasē startē nesen, bet jau dod daudz cerību, viņa pievērsa sev citu valstu tiesnešu un līdzjutēju uzmanību un atstāja par sevi ļoti labu iespaidu. Aiz Nikolas panākumiem ir treneru kolektīva kopīgs darbs.” Kopā ar treneri Tatjanu Ņikitinu ar Nikolu Vasiļjevu strādā arī treneres Jeļena Rieksta, Viktorija Seļivanova un Angelīna Rjabko. Visas ar nepacietību gaida Pasaules čempionātu.

Treneres saka paldies Liepājas Kompleksās sporta skolas direktoram Naumam Vorobeičikam, skolas administrācijai un Sporta pārvaldes vadītājam Elanam Strazdiņam par palīdzību un atbalstu!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.